Vali Masatlı ve Eşi Engelli ve Yaşlıları Ziyaret Etti

Amasya Valisi Mustafa MASATLI ile eşi Esra MASATLI Hanımefendi yetim, engelli, yaşlı vatandaşlarımıza ziyaretlerde bulundu.

Vali Masatlı ve Eşi Engelli ve Yaşlıları Ziyaret Etti

Amasya Valisi Mustafa MASATLI ile eşi Esra MASATLI Hanımefendi görme engelli vatandaşımız Oktay ANKARALI ve ailesini, 83 yaşında olan ve birtakım hastalıklarla mücadele eden Dursun BAHÇIVAN amcayı, eşini kaybeden Habize PELİTLİ ile oğlu Efrayim PELİTLİ’yi evlerinde ziyaret ettiler. Ziyaretlerde Amasya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet KURT da yer aldı.

Ailelerimizle yakından ilgilenerek kendileriyle sohbet eden Vali Mustafa MASATLI, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın selamını ileterek hükümetimizin öksüz, yetim, engelli, yaşlı ve hasta bireylerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik büyük çalışmalara imza attığını belirtti. Yapılan desteklerin büyük bir hassasiyetle takip edildiğini dile getiren Valimiz, ailelerimize hediyeler vererek taleplerini aldı.

Ailelerimiz, Vali ile Hanımefendinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, verdikleri destek, sahiplenme ve çalışmalardan dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçen herkese dua ederek teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2021, 14:59

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner25