Gençlikten Bir Vefa Örneği

Eski Kızılay Derneği Gençlik Kolları Başkanı ve İyilik Hareketi Derneği üyesi Kürşat Kavak 2010 yılında tedavi gördüğü Samsun’daki Onkoloji Hastanesini bu kez bir konuk olarak ziyaret etti.

Gençlikten Bir Vefa Örneği

Kavak konu ile ilgili duygularını sosyal medyada şu şekilde dile getirdi:

”Sözlerime nasıl başlayacağım inanın bilmiyorum, şuan bu yazıyı yazarken bile duygulandım. Tam 11 sene önce çıktığım bu koridordan geri girmekte varmış ama bu sefer küçük kahramanlar için onların yüzünde ki gülümsemeleri ve moralleri umutları olabilmek için girdim. Onları görünce 2 sene boyunca o koridorlarda odalarda yaşadığım anılar gözümün önünde film şeridi gibi geçti. O odalarda umut moral bekleyen kahramanlardan biri de bendim. Özel günlerde hediyeler gelince yüzümüz gülümser, moralimiz yerine gelirdi  ve o günü niyet ettim iyileşip çıkıp kendi emeklerimle kazanıp moral bekleyen küçük kahramanlara moral hediyesi de benden olsun diye. Rabbime şükür ki, niyetim bugüne imis. küçük kahramanların yüzünü az da olsa gülümsetebildiysem, moral olabildiysem ve umut olabildiysem ne mutlu bana..

Pandemiden dolayı içeri girip tek tek hediyeleri kendim dağıtamasam da Onkoloji servisinde hediyeleri dağıtımında yardımcı olan hemşirelere teşekkür ederim.”

kaynak: taşova gazetesi

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER