Gazeteci ve Yazar Adnan EREN'in Acı Günü

Gazeteci ve yazar kimliğiyle tanıdığımız aynı zamanda yazdığı şiirleriyle şiir dünyasının da içinde bulunan Büyük Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Adnan EREN'in emekli emniyet mensubu olan babası İdris EREN hayatını kaybetti.

Gazeteci ve Yazar Adnan EREN'in Acı Günü

Birçok alanda önemli faaliyetleri bulunan, gazetecilikte bir maddi gücün arkasına sırtını dayamayıp kendi hamuruyla yoğrulan bir basın emekçi olan Adnan EREN çok sevdiği babasını kaybetti. Adnan Eren'in babası İdris EREN memleketi Ordu Gülyalı'da ikamet etmekteydi. Emekli bir emniyet mensubu olan İdris Eren'in cenaze töreni Ordu Emniyet Müdürlüğü, Gülyalı Emniyet Teşkilatı ve sevenlerinin katılımıyla pandemi kuralları çerçevesinde toprağa verildi.

Avcılar,Beylikdüzü bölgesinde yaptığı haberleri ve sosyal sorumluluk konusunda verdiği mücadele yazdığı şiirleriyle gençliğe örnek olan Adnan Eren'i Amasya camiası da yakınen tanıyor. 20 yıl öncesine dayanan Amasya'nın Sesi İnternet Haber Sitesi'nin web tasarımını her daim kaliteli bir biçimde Amasyalı'nın hizmetine sunmamıza vesile olan Adnan EREN'e Amasya'nın Sesi Ailesi olarak Başsağlığı mesajımızı iletir merhuma Alah'tan rahmet dileriz.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner31

banner34

banner28

banner30