Başkan Sarı TGRT Haber'e Konuştu

Amasya'nın vizyonuna artılar katan Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı TGRT Haber Programı'nde Meltem Günay'ın canlı yayın konuğu oldu.

Başkan Sarı TGRT Haber'e Konuştu

Amasya'nın vizyonuna artılar katan Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı TGRT Haber Programı'nde Meltem Günay'ın canlı yayın konuğu oldu. Sarı program esnasında soruların sorulara net cevaplar verirken, Amasya'da belkide dünya da bir ilk olan ''Doğal Hayvan Barınağı'' hakkında bilgiler verdi.

Hayvanların insanlar kadar şefkat ve ilgiye muhtaç olduklarını belirten Sarı, Sizin de evde beslediğiniz hayvanınız var mı ? diye sorunca, sunucu elbette var diye cevap verdi. Peki siz eve gelmediğinizde birkaç gün sonra sizi görünce size karşı daha bir özlemle yaklaşmıyor mu ? tam tersi bize küsüyor diye cevap veren sunucuya Sarı, Amasya hakkında bir başka özellik var biliyor musunuz diye sorunca, hayır cevabı geldi. Efendim nasıl bilmezsiniz, Amasya sevgi ve aşk şehridir. Ferhat ile Şirin'in şehridir. sunucu o zaman Amasya'ya gitmek benim için artık kaçınılmaz dedi.

Sarı, hayvan barınağında sağlık alanında röntgen dahil her tür tıbbi operasyonun yapılacağı ameliyathaneler dahi olacağını belirterek, hayvanlar bizlerin en yakın dostudur. Onlara bizlerde ellerimizden gelen desteği vermeliyiz diye konuştu.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER