Amasyalı İşadamı CESUR'a Amasya Medyası'ndan Ziyaret

İstanbul'da ticari alanda faaliyet gösteren MEGASAN Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda yatırımcı ve hayırsever işadamı Hasan Ali CESUR'u Amasya medyası adına Amasya Kent Gazetesi imtiyaz sahibi Necati GÖKTEKİN ve Amasyanın Sesi internet sitesi aynı zamanda Haber Popüler editörü radyocu Müslüm SÖYLER ziyarette bulundular.

Amasyalı İşadamı CESUR'a Amasya Medyası'ndan Ziyaret

Amasyalı iş ve gönül adamı CESUR un PERPA'da bulunan ofisinde gerçekleşen ziyarette yerel seçimler ve Amasya'ya yapılan ve yapılması gereken yatırımlardan bahsedildi. 
Ticari alanda yoğun iflasların yaşandığı bir dönemde ayakta kalmanın ve nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda bilgiler veren Cesur, ticaret zeka ve gücün yanında cesaret gerektiren bir çalışma alanıdır. Herkes okyabilir, doktor hakim olabilir ama herkes ticaret yapamaz. Her şeye rağmen yapmaya kalkanların durumları ortada. Ticaret sanat gibidir, sanatı önce özümsemek içinde yaşamak gerekir, ticarette buna benzer. Ticaretin olmazsa olmazları vardır. Her para kazanılan iş ticaret değildir.
Amasya'da yapmış olduğu ticari çalışmalar hakkında da konuşulan sohbette, inşaallah Amasya hem ticarette hem de turizm de hak ettiği yere gelir dedi. Samimi çalışma ve doğru adım atmanın her daim kazanç kapılarını çoğalttığını vurgulayan CESUR, biz bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm ticari çalışmalarda bu çizgide kaldık. Bu nedenle ana ve ona bağlı yan şirketlerimizde her daim başarılı olduk dedi.
Amasya'da ticari alanda verdiği hizmeti siyasi alana taşıyamamasındaki durumları irdelediğimizde, bu konularda bana imkan verilir bende gerekeni yaparım. Şu an o imkan verilmediğinden bu konuda konuşmak bana göre anlamsız olur dedi.
Mütevazi ve konukseverliği ile her daim ziyaretçileri tarafından da takdir edilen CESUR, ikramlarından da asla vazgeçmiyor. Sohbeti ve evsahipliği ile her daim gönülleri fetheden bir Amasyalı olaak Amsya basınının yine gönlüne girdi...

 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 01:55

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner28