Taşovalı Gençlerden İyi Hareketler Bunlar Denecek Duyarlılık...

Taşovalı Şair ve yazar Kasım Alper Özdemir, Korona Kovid19 nedeniyle memleket ziyaretini uzattı. Bu arada duruma fayda katma açısından yine önemli etkinliklerde bulundu.

Taşovalı Gençlerden İyi Hareketler Bunlar Denecek Duyarlılık...

Amasya adını sınırlar ötesine taşıyan Taşovalı Şair ve yazar Kasım Alper Özdemir Korona Kovid 19 günlerinde yine farkındalığını ortaya koydu. Ev hapsini ''evdekal'' çağrısına uyanlara desteğe dönüştüren Özdemir, Taşova mahalle muhtarları ve gönüllü gençlerle civar köylerde yaşayan yaşlılarımıza ve engelli vatandaşlarımıza hem ziyaret hem de erzak yardımlarında bulundu.

Taşova Sakatlar Derneği Başkanı Yavuz Aydın ile başlayan yardım serüveni artarak devam ediyor.

Kendilerine İyilik Ekibi olarak adlandıran gençlerden oluşan grup, Taşova mahallelerinde ve köylerde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hem Ramazan erzağı hem de eksik olan malzemelerini temin etmeye yönelik bir çalışma başlattılar.

Köylerde yaşlıları ve engellilerimizi ziyaret ederek, hem onların gönüllerini hoş etmek, hem de bir nebze destekte bulunabilmek, bunun yanında onların dualarına mazhar olabilmek adına yaptıkları bu duyarlılık takdire şayan davranış.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 16:41

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner31

banner34

banner25

banner30

banner33