Taşova Belediyesi'nden Tablet Kampanyasına Tam Destek

Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlatmış olduğu ''hediye tablet bilgisayar'' kampanyasına destek vererek ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer'i ziyaret etti.

Taşova Belediyesi'nden Tablet Kampanyasına Tam Destek

Başkan Öztürk Milli Eğitim için verdiği destek nedeniyle;

“Belediye olarak göreve geldiğimiz günden itibaren ilçemizdeki eğitim camiası ile bir arada ve birlikte olmaya gayret ediyoruz. Sosyal sorumluluklarımızın gereği olarak okullarımızın, öğretmen ve öğrencilerimizin eğitim ortamlarına malzeme, materyal, kitap, kırtasiye, laboratuvar, spor alanları ve aletleri okul çevrelerinin düzenlenmesi gibi katkı ve desteklerimizle öğrencilerimizin kendilerini her yönden geliştirerek hayata hazırlanmalarına katkı sunmaya gayret ediyoruz. Bu anlamda salgınla birlikte zorunlu olarak ortaya çıkan uzaktan eğitime erişim güçlüğü çeken öğrencilerimize Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı ve ilçemizde de Kaymakamlığımızca yürütülen tablet bilgisayar kampanyasına bizlerde desteklemek üzere buradayız. Öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyor, aileleri ile birlikte sağlık ve başarı diliyoruz.” Dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer’de bugün olduğu gibi geçmiş dönemlerde de Belediye olarak desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Bayram Öztürk’e eğitim camiası adına teşekkür ettiler.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner25