Başkan Sarı'dan Hünerli Eller Kooperatifi'ne Ziyaret

Taşova Hünerli Eller Kadın Girişimi İşletme ve Üretim Kooperatifi, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın verdiği sözü tutması üzerine bir açıklama yaptı:

Başkan Sarı'dan Hünerli Eller Kooperatifi'ne Ziyaret

31.12.2020 tarihinde ilçemizde kurulan ve görkemli bir törenle açılışı yapılan ilçemizin ilk Kadın Kooperatifi Taşova Hünerli Eller Kadın Girişimi İşletme ve Üretim Kooperatifinin açılışına katılan Amasya Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı, açılışta yaptığı konuşmada kooperatifimize bir Taşovalı olarak her türlü desteği vereceğinin sözünü vermişti. Hatta açılış sırasında canlı yayın yaparak Belediye adına 100 paket ürün alacağını bildirmişti. Mehmet SARI, her zamanki gibi sözünü tuttu ve kooperatifimizin doğal ürünlerinden oluşan 100 paket ürünün alımını yaptı.
Kooperatif Başkanı Avukat Emine Özcan Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri tarafından yapılan açıklamada;” Amasya Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı kuruluşumuzdan bu yana hem maddi hem manevi olarak bizlerden desteklerini esirgememiştir. Kendi hayat tecrübeleriyle de bizlere örnek olmuş ve bizleri yönlendirmiştir. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandırmış ve aynı zamanda çok büyük bir destek sözü vermiştir. Sayın Mehmet Sarı her zaman olduğu gibi sözünü tutmuş ve bir Taşovalı olarak Taşova’nın Kadın Kooperatifinden , Taşova’nın ürünlerinden oluşan 100 paket ürün alımı yaparak hem bize maddi destek sağlamış hem de kooperatifimizin başka yerlerde tanınmasına da katkıda bulunmuştur. Kendisine kooperatifimiz ve ilçemiz adına teşekkürlerimizi sunarız.” Denildi.
Hemşehrimiz olarak her zaman Taşova ve Taşovalıların yanında olan Sayın Mehmet Sarı’ya ilçemiz üretici kadınları tarafından kurulmuş olan kooperatifimize verdiği destekten ötürü gazetemiz adına bizler de teşekkürlerimizi sunarız.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner25