Amasyaspor 1968 FK Olarak Yeni Yapılanmaya Girdi

Amasyaspor 1968 FK adıyla futbol kulübünde yeni bir yapılanmaya giriyor.

Amasyaspor 1968 FK Olarak Yeni Yapılanmaya Girdi

Amasyaspor 1968 FK adıyla futbol kulübünde yeni bir yapılanmaya giriyor. Konuyla ilgili sosyal paylaşımların kulüp adına tek bir merkezden yapılacağını açıklayan Başkan Genç, bu kurala uymayanlar hakkında yasal işlem yapılacağını açıkladı. Kurumsal olarak bir kimliğe sahip olduklarını bu kimliğin kendi resmi sayfasıyla gelişmeleri kamuoyu ile paylaşacağını dile getiren Genç, hem Amasyasporumuz hem de taraftarlarımız açısından en doğrusunun bu olacağı kanısına vardık diye konuştu.

GENÇ'TEN KAMUOYU AÇIKLAMASI
Amasyaspor 1968 FK olarak yeni bir yapılanma içerisindeyiz. Bugünde itibaren Amasyaspor 1968FK ile ilgili bütün haberleri Facebook' İnstagram 'Twitter ve Yutube' de açmış olduğumuz takımın resmi sayfalarından takımımızla ilgili bilğiler alabilirsiniz.
Bundan sonra Amasyaspor 1968 FK adı altında sayfa açanlar hakkında yasal işlemler yapılacaktır.

Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü Yeni Yönetimi

Amasya Belediyesi Kültür Merkezi Şehzade salonunda ilk olağan kongresini yapan Amasyaspor 1968 Futbol Kulübünün Başkanlığına Metin Genç seçildi.
Yönetim kurulu asıl üyeliklerine: Gülsüm Güner, Murat Yılmazer, Turan Kunt, Emre Çoban, Cem Kanar, Fikret Darende, Ümit Gür ve Veysel Saka seçilirken, Denetleme kurulu asıl üyeliklerine: Osman Hicin, Nevzat Cebeci ve Uğur Albayrak seçildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 22:17

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner34

banner25