Amasya'dan Ankaragücü'ne Transfer

Ankara Gücü'nün yeni transferi genç yetenek Ali Kağan Güneren oldu. Güneren Amasya Gümüşhaciköylü bir hemşerimiz.

Amasya'dan Ankaragücü'ne Transfer

Ali Kağan Güneren kimdir ?

Gümüşhaciköy, Cumara Mahallesi'nden Arzu ve Ömer Güneren'in evladı. Aslında damarlarındaki genetik yapıda müthiş bir futbol yeteneği gizlidir. Babası Ömer Güneren ve amcası Osman Gülhan Güneren  de keşfedilmemiş yada zamanın şartlarında ellerinden tutulmamış, zai olmuş , büyük futbol yetenekleridir.

Ali Kağan 'ın bu başarısı , hem genetik yapısındaki futbola olan yatkınlığı, hemde ailesindeki ebeveynlerinin onun elinden tutup , futbola teşvk etmelerinden disiplinli çalıştırmalarından kaynaklanır.

Cumara mahallesinin iki yetenekli futbolcusu olan, Ömer ve Osman Güneren kardeşlerin futbol zekası , yetenekleri kadar efendilik ve centilmenlikte de örnek olmaları oldukça önemlidir.

Gümüşhaciköy'den bir yıldız daha parlıyor. Tüm hemşehrilerimizin bu genç yeteneğimize sahip çıkması gerekiyor.

Çünkü bu başarı hikayesinin arkasında aile terbiyesi,genetik yapı,azimle çalışma ve akabinde zafere giden bir yol yatmaktadır. Bu güzel örnekten tüm ailelerimiz ve gençlerimiz ders çıkarmalıdır.

Genç ümit formasından sonra Ankara Gücü formasını giyen Ali Kağan Güneren'e  başarılar diliyor ve Şehzadeler şehrinden başkent Ankara'ya hoş geldin diyoruz.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 10:25

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner34

banner25