Amasya'nın Dijitalde Yeni Yüzü Amasya Fm Yayında...

Teknolojinin nimetlerini kullanma adına büyük bir çalışma ve idealin ürünü ''Amasya Fm'' dijital ortamdaki yerini aldı.

Amasya'nın Dijitalde Yeni Yüzü Amasya Fm Yayında...

İstanbul'da büyük ve tanınmış bir firmanın mutfağında uzun yıllar ustalık yapan Amasya Suluovalı İlhami İnan, tatlıcılıkta gösterdiği ustalığını ''dijital platformda da varım'' diyerek gösterdi.

Uzun yıllar hayalinde canlandırdığı, canlandırırken de ön hazırlıkları aksatmayan İnan, amazan Bayramı ile birlikte hayalini gerçeğe dönüştürmenin huzurunu yaşıyor. dile kolay memleket yolunda seyir ederken bu yola kültürel ve sanatsal alana giden tabela asmak pek de kolay olmasa gerek. İşte böyle bir tabelaya ''Amasya Fm'' yazdırarak Amasya sevdasının boş bir heves olmadığını göstermiş oldu.

Amasya adına, sanat,siyaset ve kültürel faaliyetlere yer vererek, gurbette yaşayan Amasyalıların sivil toplum noktasındaki sesi ve kulağı olmaya da aday bir kurum olma yolunda büyük adım atan Amasya Fm sonunda yayıncılarıyla dinleyenlere Merhaba dedi. Hem de sanat adına güzel işlere imza atan Suluovalı sanatçımız Murat Türk ile...

Yayıncı açısından büyük kadroya doğru yol alacak olan Amasya Fm'de yıllardır engelli camiasının ve Amasya'nın Sesi olan Müslüm Söyler'de hafta sonları yayın alacak yayıncılar arasında.

Amasya Fm yasal zeminde hukuksal hiçbir eksiği olmadan www.amasyafm.com  internet adresinden tüm dünyaya seslenecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2020, 23:28

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner25