Taşova MHP Yeniden Aslan BERBER Dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Taşova ilçe teşkilatı 13. Genel Kurulu 22 Ağustos 2020 Cumartesi günü partinin toplantı salonunda yapıldı.

Taşova MHP Yeniden Aslan BERBER Dedi

Saat 13.00’de başlayan kongrenin açılışı salt çoğunluğun sağlanmasından sonra saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunması ile başladı.

Pandemi dolayısıyla üyelerin haricinde katılımın olmadığı kongreye, Amasya Belediye Başkanı ve MHP MYK üyesi Mehmet Sarı, Amasya il Başkanı

Şuayip AK, Erbaa MHP İlçe Başkanı Abdullah Uslu, Suluova MHP İlçe Başkanı Rıfat Uzun, Göynücek MHP ilçe Başkanı Bedri şen, Hamamözü MHP İlçe Başkanı Kemal Yılmaz, Amasya İl Genel Meclis üyesi Mesut Ünal

MHP İl Başkan Yardımcısı Alptuğ Sivasligil ve MHP Taşova delege ve üyelerinin katılımıyla yapıldı.

Gündem maddelerinin icrasından sonra yapılan konuşmaları müteakiben ilçe başkan, yönetim kurulu ve İl’de oy kullanacak delegelerin seçimine gidildi.

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Aslan Berber yeniden MHP ilçe Başkanlığına seçilirken, yönetim kurulu üyeliklerine; Ali Yılmaz, Ali Yurt, Durmuş Alan, Galip Temiz,  Halit Aydın, Halil Devlet Usta, Hayati Uslu, İmdat Dik, Mustafa Önal, Memiş Yerkozlu, Ömer Çelik, Ömer Öztürk, Seyit Ahmet Ertekin, Yusuf Kanbolat seçildiler.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
YORUMLAR
Daşova
Daşova - 12 ay Önce

Yukarıdan gelen emir ile tek aday ile girilen formaliteden öteye gitmeyen bir seçim için - yeniden - cümlesini kullanmanız abes olmuş. Neye göre belirlemişler listeyi ya da kim belirlemiş.

SIRADAKİ HABER

banner29

banner31

banner34

banner28

banner30

banner33