Sarı'dan Bahçeli'ye Amasya'nın Anahtarı

Amasya Belediye Başkanı Mehmet SARI, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet BAHÇELİ'yi makamında ziyaret ederek kendilerine belediye bina kapısının ilk anahtarını takdim etti.

Sarı'dan Bahçeli'ye Amasya'nın Anahtarı

Amasya Belediye Başkanı Mehmet SARI, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet BAHÇELİ'yi makamında ziyaret ederek kendilerine belediye bina kapısının ilk anahtarını takdim etti. Ayrıca  Başkan Sarı, içeriğinde kendi özgeçmişinin ve eski belediye başkanlarının resimlerinin de yer aldığı Amasya Belediyesi'nin kısa tarihi albümü ile belediye binasının minyatür maketini hediye etti.

MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli bu anlamlı ziyaret ve hediyelerden dolayı Başkan Sarı, Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanı Recep Dip ve beraberindekilere teşekkür etti.

Başkan Sarı ziyarette Bahçeli'ye Amasya Belediyesi’nin işleyişi ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ziyaretin sonunda çektirilen hatıra fotoğrafının ardından Dr.Devlet Bahçeli tüm Amasya'ya bol bol selamlarını gönderdi.

Ardından sırasıyla MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Parti içi eğitim, siyaset ve liderlik okulundan sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu, Teşkilat İşlerinden Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, Mesleki ve sivil toplum kuruluşları ile ilişkilerden Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcımcısı Yaşar Yıldırım ve MHP Basından sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Güçer’i makamlarında ziyaret ettiler.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 03:57

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner25