Ödül Değil Ödüllere Layık Vekil

Amasya ve Türk Siyasetinde farklı bir kimliğe sahip, halkının her daim yanında olan, makam mevki değil, tarlada köylüsünün yanı başında, okulda öğrencisinin yanında, dükkan ve fabrikada işçisinin yanında olan bir vekil Ramis Topal ...

Ödül Değil Ödüllere Layık Vekil

''Sevdamız Amasya''  parolasının yakıştığı siyaset ve iş adamlarımızdan bir tanesi sayın Ramis Topal. Hiçbir an ve mekanda halkından kopmamış,halkın çizgisinden ve safından ayrılmamış gerçek bir Amasya sevdalısı. İşte bundandır ki, siyasetçiler tarafından değil, halk tarafından 'halkın vekili '' kabul görmüş bir anlamda anılıyor.

Amasya ile alakalı aklınıza ne gelirse kendisini orada görmeniz içten bile değil, kimi gün bir özel davet, bir sünnet merasimi,bir nikah ve bir köy düğünü her neresi olursa olsun zamanı ve mekanı bu davetlere sığdıran adam. Yok şuradaydım,yok buradaydım gibi bahanelere değil,  orada olabilmek için yapılacaklara yer veren bir isim. 

Kendisine verilen ödülleri ve daha fazlasını hakeden adam bakın kendi lisanıyla ne diyor; 

Amasyamızın sorunlarına çözüm üretmek, emekçimizin hakkını savunmak, milli değerlerimiz ve ulusal çıkarlarımızı korumak adına Amasya halkının bizlere verdiği yetki ve sorumluluğun bilinciyle gidilmedik köy, girilmedik sokak çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmadık. Halkın gören gözü, işiten kulağı, haykıran sesi olduk, gece gündüz demeden çalıştık. Bu gurur sadece şahsımın değil tüm CHP Amasya Örgütünün ve Amasyalınındır.

Geçmişte İzimiz, Geleceğe Sözümüz Var.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 13:47

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner28