İsmet Büyükataman'dan Başkan Sarı'ya Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman i Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı'yı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

İsmet Büyükataman'dan Başkan Sarı'ya Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman  Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı'yı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman bir dizi ziyaret için geldiği Amasya'da  Belediye Hizmet Binasını ziyaret ederek, görevi devralan süre zarfında yaptığı çalışmalar ve Belediye’nin işleyişi hakkında başkan Sarı'dan bilgiler aldı. Büyükataman’ın ziyareti esnasında MHP Amasya İl Başkanı  Erhan Demir, MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak, MHP Amasya Belediye Meclis Üyeleri, MHP Hamamözü İlçe Belediye Başkanı  Fatih Bayrakdar, Fen İşleri Müdürü  Ali Özel hazır bulundu.
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman , ziyarette yaptığı konuşmada şunları öyledi; “Sayın Başkanımızın yeni görevi hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Allah nasip ederse, Sayın Genel Başkanımızın da iştirak edeceği kazanılmış belediyelerle ilgili ziyaret programları olacak. Bu ziyaretler muhtemelen ramazan ayından sonra gerçekleşecek. Bu kapsamda tekrar yeni görevinizi kutluyorum. Allah muvaffak eylesin” 

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise;
”Nazik ziyaretlerinden dolayı MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’a teşekkür ediyorum. Ramazan ayında belediyemiz bünyesinde mahallelerimizde kurdurduğumuz iftar çadırlarımızla her gün ayrı bir mahallede oruç açıyoruz. Bunun dışında hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında bugüne kadar bizlere yaklaşık 99 bin 920 kişi ziyarette bulundu. Herkesin derdini, sıkıntısını yakından takip ediyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte hazırladığımız güzel projeleri de hayata geçirerek Amasya’mızın çehresini değiştireceğiz” diyerek teşekkür etti. 
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'ye  hediye olarak götürecekleri Amasya Belediyesi’nin kapısının ilk anahtarı, Belediye Hizmet Binası ve Saraydüzü Kışla Binası’nın maketlerini Büyükataman'a sunarak yeni belediye binası ve çevresini gezdirerek bilgiler verdi. Sarı bu nazik k ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum, dedi...

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 16:32

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner25