Başkan Sarı'dan HAYAT Dersi

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Amasya Belediyesi adı altında faaliyet gösterip özel bir dernek ünvanı olduğu açıklanan Hayatcan derneğini topa tuttu.

Başkan Sarı'dan HAYAT  Dersi

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı'yı kamuoyuna bilgi vermek durumunda bırakan Hayatcan Derneği'nin faaliyet durumu oldu.

Başkan Sarı; böylesi bir durumu izah etmekten duyduğu üzüntüyü belirterek " ben Amasyalı'nın hakkını kimseye yedirtmem" diyerek sözüne başladı. 

On gün öncesi yapılan bir duruma açıklama getiremediklerini, kendisini yapılan faaliyetlerden haberdar etmediklerini belirten Sarı, eğer ben bu kurumun en yetkili amiri isem, sizde bu kurumdan maaş alıp faaliyet gösteren dernekseniz bunun genel işleyişi benim bilgim dahilinde olmalıdır dedim. Buna rağmen zatialileri kendilerinin özel bir dernek olduğunu belirtip kimseye hesap vermek durumunda olmadıklarını söyleyince bende o zaman bu kurumu terkedin dedim. Hem bu kurum başkanını tanımayacak hem de maaşlarınızı bu kurumdan buna bağlı organizasyon masraflarını yine bu kurumdan karşılayacaksınız..

Öyle bir durum asla benim olduğum yerde olamaz. Ben kimsenin hakkını kimseye yedirtmem dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 17:58

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner34

banner28