Başkan SARI; Binali YILDIRIM İstanbul İçin Hayırlı Olacak...

Bir dizi iftar programları için İstanbul'a gelen Amasya Belediye Başkanı Mehmet SARI, gizlimiz,saklımız yok ! diyerek İstanbul seçimlerinde MHP olarak Cumhur ittifakı adayımız sayın Binali YILDIRIM bey inşaallah hayırlı olacaktır diye konuştu.

Başkan SARI; Binali YILDIRIM İstanbul İçin Hayırlı Olacak...

Hazırlanan iftar programında Amasya Belediye Başkanı Mehmet  SARI  konuşmasında şunları söyledi; “Muhterem hanımefendiler, kıymetli hemşehrilerim, değerli kardeşlerim, canlarım ciğerlerim, sizlere şehzadeler şehrimiz Amasya’mızdan kucaklar dolusu selam getirdim. Sizleri yürekten selamlıyorum. Herkese hayırlı akşamlar diliyorum. Ramazan-ı şerifiniz mübarek olsun. Ettiğiniz dualar, yaptığınız ibadetler kabul olsun. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Her kardeşim eşiyle, çocuklarıyla huzurlu, mutlu günler yaşasın. Allah hepimizi ramazanın rahmetinden, bereketinden istifade eden kullarından etsin. Aramızdaki bağlar her daim buluşmamıza vesile oluyor. İnşallah her zaman hayırlı vesilelerle bir araya geliriz. Aramıza dert, keder girmesin. Bugün bizleri bir araya getiren hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Şu anda ülkemizin pek çok yerinde böyle güzel sofralar kurulu. İnsanlarımız sabırla iftar topunun atmasını bekliyorlar. İşlediklerin sevabın mükâfatını alacaklar. İnşallah ahiret âleminde de bu dünyadaki gibi mükâfatlanırlar. Biz Amasya’mızda her akşam bir mahallede sofra kuruyoruz. Sofralarımız 700 ila bin kişi oluyor. Allah iştirak eden dostlarımızdan razı olsun”
Programın organizesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum diye konuştu., Sarı, 23 Haziran seçimlerine değinerek, ''İstanbul için partim adına Cumhur İttifakı Adayı Sayın Binali YILDIRIM beye desteğimiz devam edecek. İstanbul  Türkiye'nin birleşmiş milletler şehri gibidir. Buraya gözümüz gibi bakmalıyız. İstanbul mutlu olursa Türkiye de mutlu olur.  Mİlliyetçi Hareket Partimizin tercihi malum hepiniz tarafından bilinen sayın Binali YILDIRIM beyin lehinedir.  Genel Başkanımız sayın Dr.Devlet Bahçeli  mitili İstanbul'a attı çalışmalar devam ediyor. 23 Hazirana kadarda İstanbulda kalacaktır. Sayın Binali Yıldırım beyin İstanbul için daha hayırlı olacağına inanıyoruz.  Çünkü hem bilgisi,gayreti, tecrübessi ve mütevaziliği göz önüne alınmalıdır. Sayın Binali beyin yaptıkları ayinesi iştir kişini sözüyle doğru orantılıdır. Belirsizlikten kurtulmalıyız. Üzerimizdeki karabulutları dağıtmalıyız. Yumruk gibi sımsıkı olmalıyız.  S-400'ler  hava savunma sistemi almaya kalkarız tehdit ederler., Fırsat bulsa dış güçler bizleri bir kaşık suda boğacaktır. Bugün ekonomik sıkıntılarımız var. Bu sıkıntılar her ülkede var. Her sıkıntının altında ABD çıkıyor. Sahte kabadayı gibi herkese dikleniyor. Mahallenin keyfini kaçıran sahte kabadayı gibi dünyanın dengesiyle oynuyor. Biz asla Türk milliyetçileri olarak ya yol bulacağız ya yol açacağız. Tüm zorlukların üstesinden geldik bununda üstesinden geleceğiz. 23 Haziran da herkes vicdanı ile hareket etsin diye konuştu.

Amasya'da yapmış oldu radikal çıkışlarla adından sıkça söz ettiren Mehmet SARI, İstanbul'a geldiği günden itibaren yine adından en çok bahsedilen Belediye başkanı oldu.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 13:27

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner34

banner25