Amasya'nın Sesi MHP İl Bayramlaşmasında

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanlığı Kurban Bayramı bayramlaşma töreninde Amasyalıların yakınen tanıdığı MHP İstanbul Milletvekili Arzu ERDEM ile biraraya geldik.

Amasya'nın Sesi MHP İl Bayramlaşmasında

Amasya'da Belediye başkanlığı seçimleri ve öncesi Amasyalı iş adamı ve siyasetçi Mehmet Sarı'ya vermiş olduğu destekleriyle tanıdığımız MHP İstanbul Milletvekili Arzu ERDEM ile her karşılaştığımız yerde Amasya birinci konu oluyor. Kurban Bayramı bayramlaşma töreni de bu güzel anıların canlandığı bir karşılaşma oldu. 

Programa 21-24-25 -26 ve 27.Dönem MHP İstanbul Milletvekili, TBMM Başkanvekili Celal Adan, MHP Genel Başkan Yardımcısı, MHP İstanbul Milletvekili Semih Yalçın,Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı MHP İstanbul Milletvekili  Ulvi Yonter, MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili, Anayasa Komisyon Üyesi  Feti Yıldız,   MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanvekili, TASAV Mütevelli Heyet Başkanı, İsmail Faruk Aksu, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, MHP Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyon Üyesi Mehmet Bülent Karataş, 25/26/27. dönem MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, TBMM İstanbul 27. Dönem MHP Milletvekili Hayati Arkaz, MYK ve MDK Üyeleri, İlçe başkanları,Maltepe MHP ilçe başkanı Mesut Kanburoğlu, il ve ilçe yönetimleri, Kadın kolları , akademisyenler İstanbul Ülkü Ocakları ve çok sayıda vatandaşın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Birol Gür Durmayacağız, yorulmayacağız, çok çalışacağız  
MHP İstanbu il Başkanı Birol Gür, programda yaptığı konuşmada programa katılan tüm misafirlerin Ramazan Bayramını kutladı.

Gür, “Değerli dava arkadaşlarım, Ülküdaşlarım; Gücümüzü Bilge Liderimiz Genel Başkanımızdan aldık. Sizler Gücümüze güç kattınız, Enerjimize enerji kattınız.

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçiminde zafer Cumhur İttifakı’nın olacak inşallah. Durmayacağız, yorulmayacağız, çok çalışacağız...Mutlaka başaracağız... dedi

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner28