Türkiye Muharip Gaziler Derneği Amasya Şubesi Rektör Elmacı'yı Ziyaret Etti

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Amasya Şubesi Başkanı Ahmet Ünverdi, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı’yı makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Amasya Şubesi Rektör Elmacı'yı Ziyaret Etti

Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Türkiye Muharip Gaziler Derneği Amasya Şubesi Başkanı Ahmet Ünverdi; derneğin Amasya şubesinin 2015 yılında kurularak faaliyetlerine başladığını kaydetti.

Vatan savunmasında canlarını vermekten imtina etmeyen kahraman şehitlerimizin ve gazilerimizin milli ve manevi değerlerini korumak amacıyla derneğin kurulduğunu belirten Ünverdi; bu bağlamda yaptıkları çalışmalarda Amasya Üniversitesinin desteğini her zaman yanı başlarında hissettiklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Elmacı; şehitlerimizin ve gazilerimizin vatan uğruna gösterdikleri kahramanlıkların hiçbir zaman unutulmayacağını kaydetti.

Amasya Üniversitesinin kapılarının şehit yakınları ile gazilerimize her zaman açık olduğunu dile getiren Elmacı; ‘’Bu ziyaret vesilesiyle bir kez daha vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.’’ dedi.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner25