Sezgin AKSOY SUDER'e Yeniden Aday

Kısa adı SUDER olan Suluovalılar Derneği Genel Kurulu 15.08.2021 Pazar günü gerçekleşecek. Mevcut başkan Sezgin Aksoy sosyal medyadan tekrar adaylığını duyurdu.

Sezgin AKSOY SUDER'e Yeniden Aday

Aksoy açıklamasında;

Tüzüğümüz gereği dernek genel kurul kararı alınmıştır. Genel Kurul 15.08.2021 Pazar günü Saat: 13:00'da Bayrampaşa dernek lokalinde yapılacaktır. Değerli arkadaşlarım 2015 ile 2021 tarihleri arası dernek yönetim kurulu başkanlığını değerli hemşerilerim ve yönetim kurulu ile onur ve şeref duyarak yürüttük... Bizler geçiciyiz, kalıcı olan ise kurumlarımızdır. Başkanlıklar birer bayrak yarışı olduğunu bilmenizi isterim. İstanbul gibi bir metropolde bizler hemşerilerimize sahip çıkmazsak bir hiç oluruz. Bu nedenle varlığımızı daim ettirmek ve bir hiç olmaktan kurtulmak için derneklerimize ve dernek yönetimlerimize sahip çıkmalıyız. Altını çizerek şunu da belirtmekte yarar görüyorum, derneklerimizi bir basamak olarak değilde hemeşehrilerimize hizmet aracı olarak kullanalım. Dernekler birbirimize destek olma yönünde filizlenmiş kurumlardır.  Ne zaman ki başka amaçlara basmak yaptık o filizler kurumuş yerinde hiçbir değer yükselmemiştir.

Kıymetli hemşerilerim, 08.08.2021  tarihinde İstanbul Suluovalılar Derneği Yönetim toplantısında tekrar yönetimin ve üyelerimizin teveccühü doğrultusunda adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar maddi amnevi katkıda bulunan tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunar, yeni yönetimde yer alan arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar dilerim.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2021, 15:13

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER