Mustafa Saatçı'dan Teşekkür

Amasya Pancar Ekicileri Kooperatif Başkanı, Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanlığı'na yeniden seçilen Mustafa Saatcı'dan teşekkür mesajı

Mustafa Saatçı'dan Teşekkür

Çok kıymetli Pancar Ekicisi Çiftçilerimiz, Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi’ne ve Amasya Şeker’e gönül vermiş tüm paydaşlarımız, büyük bir katılımla gerçekleştirdiğimiz S.S. Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi seçimindeki değerli katılım ve katkılarınız için hepinize şahsım ve yönetimim adına şükranlarımı sunuyorum.

Zorlu bir seçim sürecinin ardından siz kıymetli çiftçilerimizin yüksek teveccühüyle grubumuz ile birlikte Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu’na seçilmiş olmaktan büyük bir kıvanç duyuyoruz.

Bu süreçte olduğu gibi tüm çiftçi kardeşlerimizin ve çalışanlarımızın hakkını yönetimimizle birlikte bugün de gelecekte de cansiperane savunmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. S.S. Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi’ni hep beraber, her geçen gün daha ileri götüreceğimize inancımız tam.

TEŞEKKÜRLER AMASYA, ERBAA, GÖYNÜCEK, GÜMÜŞHACIKÖY, HAVZA, HAMAMÖZÜ, MERZİFON, MECİTÖZÜ,SULUOVA, TAŞOVA, VEZİRKÖPRÜ,ORTAKÖY,AŞDAVUL,ZiYARET VE BÜTÜN KÖYLERİMİZ.

Saygılarımla..

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner31

banner34

banner28

banner30