Kumluca Köyü Derneği'ne Taze Kan

Amasya'nın Taşova ilçesine bağlı köylerden Kumluca Köyü Dernek Başkanlığı'na Mali Müşavir Adem Önder seçildi.

Kumluca Köyü Derneği'ne Taze Kan

Amasya'nın Taşova ilçesine bağlı köylerinden Kumluca Köyü dernek başkanlığına mali mişavir Adem Önder seçildi. Yeni seçilen başkan Adem Önder konuşmasında; Derneğimizin değerli üyeleri,kıymetli büyüklerim, arkadaşlarım, stk'larımızın kıymetli başkanları, değerli yerel basın mensupları, sevgili gençlerimiz ve değerli hazirun sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Derneğimizin 4. Olağan Genel Kurulu'na gelerek davetimize teşrif ettiğiniz için tek tek her birinize teşekkür ediyorum. 

 Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Kısaca sizlere kendimden bahsetmek isterim. İsmim Adem Önder, 1975 Kumluca Köyü doğumluyum. Evliyim ve iki çocuk babasıyım. İlk ve orta eğitimimi Amasya'da tamamladım.  Üniversite mezunu olup, yüksek lisansa devam etmekteyim. Mali müşavirlik görevimi bağımsız denetçilik ve bilirkişilik olarak ifa ediyorum. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları üyeliği ve yöneticiliği yaptım.  Kumluca derneğimizin yönetim kurulu ve denetleme kurullarında yer aldım. Kurucu dernek başkanı merhum Mehmet Önder'e ve eski Yönetim Kurulu üyesi Muzaffer Şen hocamıza da bu vesile ile rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Bu vesile ile bugün aramızda olamayan, ebediyete intikal eden tüm geçmişlerimize de Allah'tan rahmet diliyorum. Mevcut başkan Emin Alim'e köyümüz için yaptığı hizmetler ve bu kutlu çalışmalarından dolayı tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Yine beraberiz ve birlikte bu yolda en güzel hizmetleri ifa etmeye hazırız. Bizler Kumluca sevdalısıyız. Bizleri bu göreve layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Yönetimimize bağlı tüm akdemeler omuz omuza bu kutlu sevdamız için çalışacaktır. Gençlik ve kadın kolları başkanı ihdas ettik. İzmir ve Ankara temsilcilikleri oluşturduk. 

Yeni başkan Adem Önder  çalışmalarına en kısa zamanda başlayacaklarını, yeni üye kayıtları ve aidatlar konusunda düzenlemeler yaptıklarını açıkladı. Köy muhtarlığı ile irtibat halinde olacaklarını, sosyal medya ve watsap iletişim ağı ile 7/24 üyelerimizle irtibat halinde olacaklarını ve asla bu bağı gevşek bırakmayacaklarını belirterek tüm üyelere de bu konuda duyurular yapılacağını iletti. Köyde var olan sorun ve sıkıntılar için ivedi çözümler oluşturulup bu sorunları da ortadan el birliği ile kaldıracakları müjdesini verdi.

Bizlerde Amasya'nın Sesi Ailesi olarak Kumluca Derneğimize ve başta başkan Adem Önder ve yönetimine başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2021, 13:12

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner31

banner34

banner28

banner30