İyilik Hareketi Yeniden Manavgat'da

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir Manavgat Karaöz Köyü ve mezralarında ziyaretlerde bulundu. Değerlerin unutulduğu bir zamanda gençliğe artılar katan Özdemir'e sosyal medyadan yoğun destek var...

İyilik Hareketi Yeniden Manavgat'da

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir Manavgat Karaöz Köyü ve mezralarında ziyaretlerde bulundu. 

Yaz döneminde yangınlar sonrasında yaklaşık onbeş gün boyunca bölgede kalan İyilik Hareketi ekibinin çalışmaları örnek olmuştu.

Eksik kalan bazı yardımları bölgeye götüren ve çocuklara çeşitli hediyeler dağıtan İyilik Hareketi öncüsü Kasım Alper Özdemir; iyiliğin peşinde sevginin gücüyle yolumuza devam ediyoruz.

Bu güzel güne vesile olan Avusturya Gönüllülerine ayrıca teşekkür ederken eşlik edem Manavgat Belediyemiz ekiplerine de ayrıca şükranlarımı sunuyorum; dedi.

Kasım Alper Özdemir'in bu hareketleri iyiliğin ve verilen sözlerin yerine getirilmesi açısından büyük anlam taşıyor. Günümüz Z Kuşağı diyerek gençliği tamamen geçmişten koparmaya çalışan zihniyetlere bir tokat gibi inen bu hareketlerin devamını bekleyen Özdemir takipçileri, bizim gençlik Atatürk'ün gösterdiği ülküler etrafında kenetlenip dünyaya lider bir gençlik olacaktır diyerek geçliğe sahip çıkılmasını belirtiyorlar...

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner34

banner28