İyilik Hareketi Derneği Resmi Olarak Kuruldu

Uzun zamandır güzel hizmetleriyle ve iyiliği teşvik edici projelerle ilçemizden bir çok bölgeye iyilik ateşinin yakılmasına da vesile olarak toplumsal hareketlere örnek teşkil eden İyilik Hareketi Platformu bundan sonra faaliyetlerine dernek olarak devam edecek.

İyilik Hareketi Derneği Resmi Olarak Kuruldu

İçişleri Bakanlığı’ndan onayın alınmasından sonra İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği olarak tescillenen derneğin merkezi Amasya Taşova’da ve İlk Temsilciliği İstanbul Eyüpsultan’da olacak ve bir çok yerde de temsilcilikler olarak yapılan faaliyetler devam edecek.

İyilik Hareketi Derneği Kurucu Başkanlığını ise İyilik Hareketi Platformu öncüsü Kasım Alper Özdemir yapacak.

Özdemir sosyal medya sayfalarından da; bir mesaj yayınlayarak iyilik halkasını genişletmek istiyoruz; dedi.

DERNEĞİMİZ HAYIRLI OLSUN..

Sevgili Dostlar; uzun yıllardır kurduğumuz iyilik köprümüz ve gönül seferberliğimiz bundan sonra İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği adı altında hizmetlerine devam edecektir.

Hayatım boyunca her zaman iyiliklerle yol almış bir Türk evladı olarak önceliğimiz ülkemizin çocuklarını mutlu edebilmek ve küçük dokunuşlarla yüreklerinde bir yer edinebilmek ve onlara bayrak vatan millet sevgisini aşılamak olacaktır.

Yine eğitim, kültür ve yardım faaliyetlerimiz devam edecek, iyiliğin çok bulaşıcı olduğunu göstermeye ve nezaketle bu iyilikleri yapmaya devam edeceğiz.

Bana yol arkadaşlığı yapan gönül dostlarına ve iyilik elçisi olan sizlere canı gönülden teşekkür ediyor ve her daim duanızı, desteğinizi bekliyorum.

Biz birlikte çok ama çok güzeliz. Ve birlikte güzelikleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Rabbim yolumuzu her daim açık etsin ve kurucu başkanı olduğum İyilik Hareketi Derneğimiz hayırlara vesile olsun.

İyiliğin güvercinlerini mavi gökyüzüne uçurmaya devam edeceğiz inşallah..

Kasım Alper Özdemir

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı

#İyilikÇokBulaşıcıdır

#iyilikhareketiderneği

#iyilikhareketi

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner34

banner25