GÜMYAD Yine Farklılığını Hissettirdi

İstanbul'da bulunan Amasya Sivil Toplum Kuruluşları arasındaki yeri çok farklı olan, proje ve etkinlikleriyle hem göz hem gönül dolduran GÜMYAD (Gümüşhaciköylüler Derneği) yine güzel bir etkinlikle farkındalığını hissettirdi.

GÜMYAD Yine Farklılığını Hissettirdi

Bir zamanlar İstanbul'da tüm il derneklerinin dikkatini çeken GÜMYAD yine o eski günlerine geri dönüyor. Özellikle kadın yöneticileriyle başarıları kovalayan ve gerçekleştiren Gümyad Fatma ÇELİK'ten başlayan yükselişine yine aynı ağacın dallarından olan Şadiye ÇELİK ile devam ediyor. Bu zaman aralığında yine faydalı işlere imza atan dernek yönetimi Remzi Acar ve ekibiyle de güzel icraatlar gerçekleştirdi. Lakin GÜMYAD kadın eli ile farkındalık yaşatan bir sivil toplum kuruluşu olma özelliğiyle farklıydı.

İstanbul Küçükçekmece'de gerçeekleştirilen bir etkinlik yine Amasya'nın renkli ve önemli simalarını biraraya getirdi. 

Başta Amasya Belediye Başkanı Mehmet SARI, ASİAD,ASKON Genel Başkanlığı yapmış işadamı Hasan Ali CESUR, Esenyurt Belediye Başkan Vekili Veysel Bal, Milli Veleybolcu Simge Aköz, Adef Başkanı Saim Diken, Amasya İl Derneği Başkanı Mehmet Parlak, İşadamı Sinan Karamelek,  Asiad Başkanı Alper Apaydın, Gümyad başkanlığı yapmış Remzi Acar ,Asdef Başkanı İsmail Aktaş,  İstanbul'da faaliyet gösteren dernek yönetimleri, siyasi parti yetkilileri ve geniş kapsamlı vatandaş topluluğu katıldı. Program sunumu Kasım Alper Özdemir gerçekleştirdi.

Katılımcıların da söz aldığı etkinlikte GÜMYAD Başkanı Şadiye Çelik, tüm katılımcılara teşekkür ederken, kadınlarımızı yönetimlere davet etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 14:58

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner25