banner14

YÜKSEK TANSİYON NASIL DENGELENİR ?

Yaş, yaşama bir engel değildir! 85 yaşındaki akademisyen, uzun ömürlülüğünün ve mükemmel sağlığının sırrlarını paylaştı

YÜKSEK TANSİYON NASIL DENGELENİR ?

Ünlü Sovyet ve Rus kardiyoloğu, bilim adamı, profesör ve birçok Rus bilim ödülü alan Pavel Yevgenyevich Lukomsky, 70 yaşında emekli oldu, ancak bir ruh haliyle ve fiziksel olarak emekli olmadı. 15 yıldan fazla bir süredir Pavel Evgenievich emekli maaşıyla yaşıyor ve Emekli Sandığı ondan neredeyse nefret ediyor! Şimdi akademisyen 85 yaşında, ama 50 yaşındaki gibi kendini hıssediyor ve görünüyor.

Pavel Evgenievich, uzun ömürlü olmanın sırrının damarlarda olduğunu söylüyor. Damarlar temiz ve sağlıklıysa, tamamen sağlıklı hissederken 120 veya daha fazla yıl yaşayabilirsiniz. Şimdiye kadar, eski kardiyolog ifadelerini doğruluyor.

Cumhurbaşkanı şahsen Pavel Evgenievich Lukomsky'nin 85-cu doğum günümü kutladı.

Muhabirimiz uzun ömürlü bilim adamıyla röportaj yapmayı başardı. Lukomsky damarları temizleme ve ömrünü uzatma tekniğini ayrıntılı olarak anlattı.

- Pavel Evgenievich, art arda temiz damarların sağlığın temeli olduğunu iddia ettiniz. Neden öyle düşünüyorsun?

Bu çok basit birşey. Tüm iç organların ve sistemlerin çalışması, kan hareketliliğinin kalitesine bağlıdır. Sonuçta, kan arzı nedir - oksijen ve besin maddelerinin yanı sıra karbondioksit ve metabolik ürünlerin iç organlara alınmasıdır. Çocukluk ve gençlik yaşlarımızda biz çok hareket ediyoruz, damarlarımız yeni, elastik, temiz - tüm organlar maksimum şekilde besleniyorlar. Ancak, yaşla birlikte gittikçe az haraket ediyoruz ve damarlarımız kirlenmeye başlıyor. Bu, çeşitli faktörlerden kaynaklanmaktadır - sadece zararlı faktörler değil (örneğin sigara içmek, yalnış beslenme, ekoloji, yerleşik yaşam tarzı gibi), aynı zamanda oldukça doğal (örneğin herkesde meydana gelen lipid birikimi).

Kirlenmiş damar ne demek? Pasla dolu boruları hayal edin. Sonunda ne olacak? Sonuç olarak, suyun tansiyonu yükselir ve su tatsız hale gelir. Aynı şey damarlarda da oluşuyor. Kolesterol veya diğer maddeler üzerlerinde biriktiğinde, tansiyon yükselir (kirli damarlar hipertansiyonun ana nedenidir!), kanın terkibi kirlenir, kan akışı olması gerektiği gibi olmaz. Sonuç olarak, insanı temel olarak oluşturan tüm organlar ve sistemler bundan zarar görür. Sonuçta, insan cildi bile belli bir sistemdir.

Sonuç olarak, insan yaşlanmaya başlar. Damarları periyodik olarak temizlerseniz, en az 120 yıl yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda, hiçbir organınızla probleminiz olmayacaktır, ve beyniniz iyi çalışacaktır. Yani, damarları temizleyerek, yaşamınızı ve sağlığınızı önemli ölçüde uzatabilirsiniz. Ve bu sadece bir teori değil. Bir zamanlar bunu hastalarıma tavsiye ettim ve şimdi kendim uyguluyorum. Tavsiyemi bir kerede dinleyen herkes uzun zamandır akranlarını geride bıraktı.

Ve böylece kademeli olarak kan damarlarının kirlenmesi yaşanır. Eğer damarlarınızı hiç temizlemediyseniz ve 40 yaşın üzerindeyseniz, damarlarınız şuan çok kirli. Yakında bu durum sağlığınızı da etkiler.


Vasküler kirlilik hangi patolojilere yol açar?

Daha önce de belirtildiği gibi, tüm organizma bundan muzdarip. Ancak, elbette, kan dolaşımına doğrudan bağlı olan organlar ve sistemler, yani kardiyovasküler sistemin kendisi, öncelikle etkilenir.

Vasküler kirlilik aşağıdaki hastalıklara neden olur:

 1. Aterosklerotik damar hastalığı. Damarlar tamamen çalışmamaya başlar: küçük damarlar tamamen tıkanır ve büyük olanlar büyük miktarda kolesterol biriktirir.
 2. Koroner kalp hastalığı. Koroner damarlarda düzenli kan eksikliği nedeniyle ortaya çıkar, bu da vasküler kontaminasyonla pararlel şekilde gelişir.
 3. İnme. Beyin dokusuna kan beslemesinin kalıcı bir şekilde ihlal edilmesiyle, sinir uçlarının ölümü başlar ve bu da bazı işlevlerin kaybına neden olur.
 4. Hipertansiyon. Damarlardaki lümen daralması ile kirlenme nedeniyle kan tansiyonu artar.
 5. Varisli damarlar. Sadece bacaklarda değil (sıklıkla kadınları ilgilendiriyor), aynı zamanda vücudun içinde de oluşur. Varisli damarların sonuçlarından biri hemoroittir.
 6. Venöz ve arteriyel tromboz. Uzun süreli kirlenme ile, damarlarda bir kan pıhtılaşması meydana gelebilir ve bu da, damarın tamamen ölmesine ve belirli bir organdaki ayrı hücrelerin ölümüne yol açabilir. Kan pıhtısı çıkıp kan dolaşımına girerse, kalpte kan damarlarının tıkanmasına yol açabilir - ve bu, vakaların% 70'inde ölümle sonuçlanan bir kalp krize yol açar.

Ve bu her yerde böyle! Kardiyovasküler hastalıklardan diğer bütün nedenlerden 4 kat daha fazla insan ölmektedir. Doktorlar bunu biliyor, damarları temizlemenin gerekli olduğunu biliyorlar, ancak nedense Rus tıbbında böyle bir uygulama yok. Birçok doktor, tansiyonu düşürmek için hipertansiyon hastalarına haplar yazıyorlar. Ancak bu iyileştirmiyor, yalnız geçici etki yapıyor. Damarları temizlemek gerekiyor. Bu arada, Batı'da, 35-40 yaş üzerinde bütün insanlar bunu yarım asırdan fazla bir süredir yapıyor. Yani, oradaki damar temizlemesiyle ilgili her şeyi biliyorum. Neden bizde böyle birşey yok - benim için bu büyük bir soru olarak kalıyor.

- Damarların kirlendiği anlatabilecek herhangi bir belirti var mı?

Evet elbette. Ana belirtiler şunlardır:

 1. Migren
 2. Hafıza bozukluğu
 3. Kronik yorgunluk
 4. Uykusuzluk
 5. Özel alandaki problemler
 6. Görme ve işitme bozukluğu
 7. Yüksek tansiyon
 8. Nefes darlığı ve anjina pektoris
 9. Bacaklarda soluk cilt
 10. Kas ve eklem ağrısı

Bununla birlikte, bu belirtilere sahip olmasanız bile, yine de 30 yıllık yaşamın ardından en az 5 yılda bir damarları temizlemeniz gerekir. Bu durumda sağlığınız çok dayanıklı olacak.

Aslında, kan damarları, özellikle yaşlılarda çok hızlı bir şekilde kirlenir. Bunu yapmak için gün boyu hamburger ya da patates kızartması yemeniz gerekmez. Bir sosis veya kızartılmış yumurta yemek yeterlidir, böylelikle damarlarda belirli miktarda kolesterol birikecektir. Zamanla, bu kir birikir ve çoğalır.

Kan damarlarının temizlenmesinin sırrını bize söyleyebilir misiniz?

Yakın zamana kadar, damarların temizleme işlemi birkaç ayımı alırdı. Ben kendim toplardım, pazarda arardım ya da internette sipariş ederdim, sonra da onların kaynağını hazırlardım. Şimdi bunu yapmıyorum, çünkü son zamanlarda Moskova Kardiyoloji Araştırma Enstitüsü'nden meslektaşlarım kan damarlarını temizlemek için tasarlanmış çok iyi ve ucuz bir ilaç yarattılar. Adı HEARTONIC. Genel olarak, kan tansiyonun normalleştirilmesi ve hipertansiyon tedavisi için tasarlanmıştır, ancak bu normalleşme, kan damarlarının saflaştırılmasıyla gerçekleşir. Bu nedenle, amaçlarımızı gerçekleştirmek için mükemmel bir uyum sergiliyor.

Ayrıca, bu ilacın kimya içermediğine, ancak damarların temizlenmesi için yararlı olan bitkilerden sadece yüksek oranda konsantre özler içerdiğine dikkat etmek isterim, bu nedenle sadece vücud için zararsız olmasından başka, aynı zamanda çok faydalıdır.

Eski hastalarım damarların temizlenmesi de dahil olmak üzere hala benimle iletişim kuruyor. Son zamanlarda, sadece bu ilacı tavsiye ediyorum. Herkese yardım ediyor ve çok iyi.

Klinik çalışmaların sonuçlarına göre elde edilen kan damarlarının arıtılması için Kardiyoloji Araştırma Enstitüsü web sitesinde resmi istatistikler bulunmaktadır. Toplamda, yaklaşık 2000 hasta çalışmaya katıldı. Hepsi HEARTONIC kullanıyorlardı.

Araştırma Sonuçları::

 1. İlacı aldıktan 1-2 gün içinde tansiyonun normalleşmesi kullananların % 99'unda hissedildi
 2. Kursun sonunda ilacı kullananların % 97-de kalp atış hızı normalleşdi
 3. Ilacı kullananların %99-unun kan damarlarının kursun sonunda kolesterolden tamamen saflaştırıldı
 4. Ilacı kullananların %99'unda kronik hastalıkların tedavisinin etkinliğini arttı
 5. Ilacı kullananların % 100'ünün genel sağlığı iyileşti
 6. İlacı alanların %100'ünde herhangi bir yan etki bulunmadı


HEARTONIC'un fiyatı ne kadar ve nereden bulabiliriz?

Muhtemelen benim emekli olduğumu biliyorsunuz ve benim için birçok ilaç pahalı. Bu nedenle, pahalı bir ilaç tavsiye etmem. HEARTONIC, özellikle şimdi çok uygun bir ilaçtır.
Das ist das wichtigste Medikament in dem staatlich finanzierten Hypertonieprogramm. Im Rahmen dieses Programms hat absolut jeder die Möglichkeit das Medikament zu erwerben.

İlaç,  edilen Hipertansiyon Programında ana ilaçtır. Bu program kapsamında, herkes ilacı karlı bir şekilde satın alabilir.

Ülkenin herhangi bir yerinde teslimatla birlikte hipertoks alma konusunda daha fazla malumat.

HEARTONIC edinmek için yapmanız gereken:

 1. web sitesindeki başvuruyu doldurun.
 2. Bundan sonra, teslimat adresini belirtmek için yönetici sizi geri arayacak
 3. 4-7 gün sonra (teslimat için gerekli) postaneye gelmeniz ve HEARTONIC almanız gerekir.


Damar temizliğini sağlamak için 1-2 yılda bir temizlik kursu almanızı öneririm. Bu özellikle yaşlı insanlar için önemlidir. Bu durumda, sağlığınızı önemli ölçüde güçlendirebilir ve yaşlılık görünümünü geciktirebilirsiniz. Sonuçta, temiz damarlar sağlığın anahtarıdır.

- Böyle ayrıntılı bir röportaj için çok teşekkürler Pavel Evgenieviç.

Artık kişisel bir görüşme sırasında, P. Lukomsky bahçedeki her şeyi hala kendinin diktiğini ve aynı zamanda emekli olan çocuklarına yardım ettiğini itiraf etti. Karısı Lidia Vladimirovna da uzun ömürlü bir kadın - 89 yaşında. Her ikisi de yıllık olarak damarlarını temizliyorlar. Bunu yapmamış olsalardı, akademisyene göre, akranları gibi uzun zaman önce ölmüşlerdi.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
YORUMLAR
Semra AKISHALI
Semra AKISHALI - 1 yıl Önce

Böbrek hastaları için de kullanabilir miyim acaba

Gökhan apaydın
Gökhan apaydın - 2 ay Önce

Benim damarlar tıkalı tedavi görüyorum burger teşhisi konuldu12 sene oldu anjiyo olalı şimdi tekrarladı ayak parmaginda yara oluştu burgerteshisi konuldu acabunu kullanırsam eczaneden doktor reçetesiz alabilirmiyim bana bir sakıncası olurmu

SIRADAKİ HABER

banner26

banner28