Gümyad'ın Başarılı Başkanı Kovide Yakalandı

Kendisi başarılı bir avukat olmasına rağmen hukuksal çerçeve içerisinde birçok sivil toplum kuruluşunda görev alıp, sosyal sorumluluk projelerine dahi koşturan Av.Sadiye Çelik koronaya yakalandı.

Gümyad'ın Başarılı Başkanı Kovide Yakalandı

GÜMYAD'ın eski başarılı kadın başkanı Fatma Çelik'in kızı olan Av.Şadiye Çelik, annesi gibi görevini layıkıyla yapan bir isim. Çocukluğundan itibaren güleryüzü ile tanınan Şadiye Çelik, avukat olduktan sonra da bu çizgisini korudu. Annesi gibi sevdiği Amasya için kolları sıvadı ve ''kadını fendi,erkeği yendi'' hesabı Amasya kadınının neler yapabileceğinin parmakla gösterilecek örneği oldu.

Amasya Gümüşhaciköylüler Derneği Başkanlığını yürüten Çelik, yoğun koşuşturmalarda bedeni biraz zayıf düşmüş olacak ki, o da kovide yakalandı. İlk günleri evinde istirahat halinde geçiren Çelik,  semptomlarda hafif bir artma olması nedeniyle hastanede tadevisine devam ediliyor.

Annesi Fatma Çelik'ten aldığımız bilgiler doğrultusunda Çelik'in sağlık durumunun iyi seyrettiğini siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

En kısa zamanda eski sağlığına kavuşması ümidiyle geçmiş olsun Av.Şadiye Çelik....

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner28