banner14

İyiler Var Oldukça Hayat Yaşamaya Değer

İlçemizin temiz havası ve muhteşem doğasıyla meşhur orman köylerinden Şeyhli ve Fındıcak Mezrası İyilik Hareketini ağırladı.

İyiler Var Oldukça Hayat Yaşamaya Değer

Amasya ve Taşova'da farkındalık oluşturan İyilik Hareketi köylerimizi gezmeye ve Ramazan yardımlarını da dağıtmaya devam ediyor.

İstanbul Taşova Dernekler Federasyonu Başkanı Hasan Sevran ve ailesi tarafından yaptırılan yardımlar teker teker ailelere ulaştırıldı.

Uzun dönemler Tepe Mahallesi Muhtarlığı yapan köydeki evinde gençleri ağırlayan Dursun Yersel; Ramazan ayında yardım ve kardeşlik duyguları ile ilçenin en uzak köylerinden birine gelen bu kardeşlerimize teşekkür ediyor ve dayanışma örneğini sürdüren Taşovalı hemşehrilerimi de kutluyorum; dedi.

Köy insanı ile sohbet edip instagram ve Facebook Sosyal Medya sayfalarında yayınlayan Kasım Alper Özdemir ise bizleri teşvik eden bütün dostlara teşekkür ediyoruz.

Şeyhli Köyünde güzel bir gün geçirdik. Bizlerle yakından ilgilenen değerli büyüklerimize ayrıca bugüne eşlik eden Osman Yersel, Hasan Yersel ve Cevat Özcan'a da teşekkür ediyorum.

İyilik çok bulaşıcıdır diyerek inşallah bir çok köye bu güzel ayda gitmeye devam edeceğiz; dedi.

Bizde Taşova Dernekler Fed.Başkanı Hasan Sevran kardeşimize projeye desteği için teşekkür ediyoruz.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
YORUMLAR
Barış
Barış - 13 ay Önce

Adamdaki mütevazılık harika

SIRADAKİ HABER

banner26

banner25