Bin Çocuğun Yüzüne Bir Tebessüm Koyabilmek

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı, şair ve yazar Kasım Alper Özdemir komşu ilçe Tokat Erbaa’nın Karaağaç Köyündeki çocukların davetine duyarsız kalmayarak Köy okuluna ziyarette bulundu.

Bin Çocuğun Yüzüne Bir Tebessüm Koyabilmek

Tanoba Kasabası İlk ve Ortaokulu’nun yeniden yapılacak olmasından dolayı Karaağaç Köyünde Eğitim gören iki okul öğrencileriyle birlikte şiirler okuyan Özdemir, Tanoba İlk ve Ortaokul Müdürü Abdulkadir Elçi ve öğretmenlerle sohbet edip İyilik Hareketi gönüllülerinin faaliyetlerini anlatarak yeni yıllarını kutladı.

İyilik Hareketi proje ortaklarından olan Avusturya Gönüllüleri Derneği tarafından gönderilen bot mont ve çeşitli hediyeler ise öğretmenler ve Kasım Alper Özdemir tarafından çocuklara yeni yıl hediyesi olarak verildi.

Özdemir, iyiliğin peşinde sevginin gücüyle mücadeleye devam ediyoruz. Bu güzelliğe vesile olan Avusturya Gönüllüleri Derneğimize ve Sevim Sevinç ablamıza ayrıca teşekkür ediyorum; dedi.

Tanoba İlkokulu Müdürü Abdulkadir Elçi ise Kasım Alper Özdemir’e üç yıldır okulumuzla ilgili desteklerine ve Avusturya Gönüllüleri ekibine teşekkür ediyorum; dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2022, 11:24

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER