Amasya Medyası Görmezden Gelse de Gören İnsanlık Sizinle....

En küçük detayları manşetlere taşıyanlar, her ne hikmetse Amasya bölgesinin ülke geneline açılan iyilik üreten gençlerini görmezden geliyorlar. Sanatı ve sunumlarıyla da sınırları aşan başarısıyla Amasyalı'nın gururu olan Kasım Alper Özdemir şimdilerde afet bölgelerinde Amasyalı gençlerle iyilik peşinde koşmaya devam ediyor.

Amasya Medyası Görmezden Gelse de Gören İnsanlık Sizinle....

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir ve gönüllüler orman yangınlarının en yoğun olduğu Antalya, Manavgat

köylerinde iyiliği paylaşmaya devam ediyorlar.

Ünlü sanatçı manken Tuğba Özay ile birlikte Belen Obası’ndan Güzelyalı’ya kadar sekiz köy ve on üç mezraya uğrayan ekip yapılan yardımları Yörük Türkmenleri'ne ulaştırıp köylerdeki yaşlı ailerlerle sohbet edip çocuklara da hediyeler verdiler.

Sanatçı Tuğba Özay ise İyiliğin dili dini rengi ırkı olmaz. Özellikle Yörük Köylerimiz ve Yörük insanımız tarihi bağları güçlü olan vatan millet sevdalısı insanlar.

Şu dönemde herkesin el birliği ile desteklerini esirgemeden milletin efendisi olan köylülerimize sahip çıkması gerekiyor; dedi.

Yapılan en küçük yardımları basit siyasi şovlara dönüştürenlere büyük puntolar ve devasa manşetlerle yer verenlerin bu iyilik hareketlerini görmezden gelmelerinin sebeplerini Kasım Alper Özdemir'e sorduk...

Çok yakında bu özel röportaj ayrıntılarıyla Amasya'nın Sesi'nde olacak...

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER