MERHABA

Merhaba Amasya...

30 yılı aşkın ulusal alanda, 15 yılı aşkın Amasya alanında bir tecrübe ile yeniden Amasya'nın Sesi Ailesi olarak memleket yolunda haber ve yazılarımla hemşerilerimle olmanın haklı gururunu yaşıyorum.

Yılların birikimini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Dün belki bazı konulara derinlemesine giremiyorduk. Malum 657 devlet memuru olmak ve bu konuda kurumuma ve 657 Devlet memurları yasasına saygıda kusur etmemek gerekti. Yine aynı çizgide olsamda, bazı eleştirilerimi daha bir derinden ve kırıcı olmadan serbestçe yapabilmek beni biraz daha memleket haber ve yorumlarımda özgür kılacaktır.

Her daim Amasya'ya hizmet etmiş, gerek kültürel açıdan,gerek siyasi, spor ve ekonomik açıdan fayda sağlamış değerlerimizi tanıtmak ve yapmış olduğu hizmetleri sizlerle paylaşmak adına www.amasyaninsesi.net olarak yolumuz kurumsallık ve doğru bir çizgide devam edecektir.

Haber sitemiz olarak sadece haber değil, Amasya adına tarih, kültür,sanat,sanatçı,spor,eğitim,ekonomi,turizm,engelli,yaşlı ve sivil toplum kuruluşlarının organizasyonları, sosyal sorumluluk projelerinin duyuru ve haber değeri olan tarafları sitemizde mutlak surette yer alacaktır.

Amacımız profesyonellik açısından iller bazında en kaliteli haber sitesi olmak...

Misyon ve vizyonumuz Amasya adına en doğru ve faydalı olacak hizmetlere ışık tutmaktır.

Gayret bizden takip siz hemşerilerimizden takdir ise bizlere fırsat veren Cenab-ı Allah'tan...

YORUM EKLE

banner29

banner28