Operasyon 41 Yarışmasında Bir Amasyalı

Amasyalı hemşehrimiz Yunus Emre Elmadağ Kanal D televizyonu'nda yayınlanacak olan Operasyon 41 yarışmasında mücadele edecek. Haydi hep birlikte hemşehrimize destek olalım...

Operasyon 41 Yarışmasında Bir Amasyalı

İstanbul Arel Üniversitesi aşçılık bölümü mezunu Fitness eğitmeni ve kişisel antrenörlük yapan Yunus Emre Elmadağ Kanal D televizyonu'nda başlayan Operasyon 41 yarışmasında ter dökecek. Crossfit ve Aikido ile de uğraşan Elmadağ'ın kişisel beceri olarak savaş sanatlarında bir usta olmak ve her şeye hazırlıklı bir hayat yaşamak konusunda hedefleri var. Her yönden durdurulmaz olduğunu belirtiyor.

Bakalım izleyip göreceğiz...

Bizlerde bu hedefine varabilmesi için Emre EELMADAĞ hemşehrimize destek olalım...Unutmayalım ki, hemşehricilik böylesi zamanlarda destek bekler.

HAYDİ AMASYA YUNUS EMRE ELMADAĞ İÇİN EKRAN BAŞINA...

Peki Operasyon 41 Nedir ? diye soranlar olmuştur...

Yarışmada, kendi alanlarında bir çok ödül ve başarıya ulaşmış 10'ar kişilik iki tim mücadele ediyor. Bu timler zorlu doğa şartlarında eğitilip, askeri smilasyon oyunlarıyla farklı mekanlarda yarışacaklar. Görev oyunları, erzak, teçhizat ve liderlik oyunlarıyla gizli ve tehlikeli görevleri yerine getirmeye çalışan yarışmacılar, ''Seçilmiş Savaşçılar Timi'' ne  girmek için kıyasıya mücadele edecekler. Şampiyon yarışmacı ayrıca belirlenen büyük ödülü de kazanmış olacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2021, 08:53

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ebru kanlı
Ebru kanlı - 7 ay Önce

Şampiyon olacaksın buna inanıyoruz.En güçlü ve en başarılı yarışmacısın.Hep arkandayız Yunus Emre Elmadağ

Rızacan çiçek
Rızacan çiçek - 7 ay Önce

Şanpiyon emre emadağ

SIRADAKİ HABER