Medya Fm'e En İyi Türk Halk Müziği Radyo Ödülü

Bağcılar Belediyesi'nin düzenlediği 2.Engelsiz Mikrofon Ödülleri 26 Şubat 2020 Çarşamba akşamı Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı'nda 1 milyon 286 bin kişinin oy kullandığı "Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri" sahiplerini buldu.

Medya Fm'e En İyi  Türk Halk Müziği Radyo Ödülü

Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen ve 1 milyon 286 bin kişinin oy kullandığı "Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri" sahiplerini buldu.

Radyoculuk sektöründe hizmet veren başarılı radyoları, radyo programlarını ve programcılarını ödüllendirmek amacıyla Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen "2. Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri" yarışmasında sonuçlandı. 18-21 Şubat tarihleri arasında bir internet sitesi üzerinden kullanılan 1 milyon 286 bin oyla başarılı bulunan radyocuların ismi belirlendi. Engellilerden oluşan jürinin kararıyla "En iyi radyo", "En iyi radyocu" ve "En iyi radyo programı" başta olmak üzere 25 kategoride seçilen radyocular için Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nda ödül töreni düzenlendi. Ünlü sanatçılar ise şarkılarıyla geceye renk kattı. Programa sanat, siyaset, spor ve radyo dünyasının önde gelen isimleri katıldı."Herkese ve her kesime hizmet etmenin mutluluğu içerisindeyiz"

Programa katılan herkese teşekkür eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, "Bağcılar Belediyesi olarak herkese ve her kesime hizmet etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bağcılar'da bir de özel insanlarımız var. Kadınlarımız, gençlerimiz ve engelli vatandaşlarımız. Bugün de engelli kardeşlerimizle beraber çok güzel ve farklı bir programda birlikteyiz. Bu programı çalışmaların taçlandığı bir etkinlik olarak görüyoruz. İlk üçe giren radyocu dostlarımızı bizim engelli radyo dinleyicilerimizin oylarıyla beraber enlerini seçmiş olduk. 1 milyon 300 bine yakın oy kullanıldı. Bu da şunu gösteriyor ki program amacına ulaşmıştır. Ben ödül alan ve programa katılan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

"Engellilere yönelik farkındalık oluşturması bakımından önemli bir program"Erkek programcıları kategorisinde değer katanlar ödülüne layık görülen Ayhan Metin, "2. Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri, Bağcılar Belediyesi'nin toplumda engellilere yönelik farkındalık oluşturması bakımından önemli bir program. Bu program ile aslında radyocu arkadaşlara, burada ödül alacak olanlara hatta yarışmaya girmiş olanlara bir misyon yüklüyor. Burada ödül alan radyocu arkadaşlarımız engelsiz mikrofon nedeniyle engelli arkadaşlarımızın oylarına tabi oldular. Çok önemli bir organizasyon Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ve bütün ekibi canı gönülden tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Ödül töreninde Medya Fm adına Ödülü Radyoda Engellilere yönelik Başka Açıdan programıyla camianın takdirini kazanan Müslüm Söyler aldı. Ödül için sahnede Medya Fm Yönetim Kurulu Başkanı Turan Canik, Yayın Yönetmeni ve programcı Serkan Lama 'da hazır bulundu. Canik, böylesi bir organizasyonu düzenleyen Bağcılar Belediyesi'ne teşekkür ederken, bazı konulara dikakt gösterilmediğini, engelliler konusunda 10 yılı aşan bir programın devam ettiği radyomuzu kimse dolgu malzemesi olarak kullanmasın dedi. Türk Halk ve sanat müziği konusunda titizlikle yayın politikasını uygulayan Medya Fm'e karşı biraz daha farkındalıklı davranmak gerekirdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2020, 16:41

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner28