Magazinci Kadir Balık'tan Sitem Dolu Sözler

Magazin haberlerinin sıradışı programcısı Kadir Balık'tan aslında herkesin dilinde ama sözünde olmayan cümleler sosyal medyaya ok gibi saplandı. Bakalım durumdan rahatsız olup, Kadir Balık ile yol alan magazinciler ve radyocular olacak mı ?

Magazinci Kadir Balık'tan Sitem Dolu Sözler


Magazin dünyasının sıradışı programcısı, radyo ve tv programlarının farklı sesi Kadir Balık ülkemizdeki bazı etkinlik ve ödül törenlerine yaptığı farklı yorumlarla dikkatleri üzerine çekmişti. Aslında Kadir Balık'ın sözleri herkesin içinde gizlediği gerçeklerden ibaretti. Lakin bu sorunları kimse dile getirmiyordu. 

İşte son bir çıkış daha geldi Kadir Balık'tan...

Ne diyor Kadir Balık;

İstanbul'daki Belediye Başkan ekiplerinin basın danışmanlarının dikkatine !

Sevgili büyüklerim, İstanbul'da kaç tane radyo var biliyor musunuz ? Ben söyleyeyim, 100 tane...

Kaç radyocu var ? Bunu da varın siz hesap edin..

Konumuza gelince Belediyelerde yapılan etkinliklerde 20 bilemedin 30 kişi ekranlarda..Neden diğer radyolardan da birer kişi çağırılmıyor. Çok özür dileyerek belirtiyor ve tekrar ediyorum neden diğer radyolardan kimse bu etkinliklere davet edilmiyor. ?

Tüm aktivitelerde, kahvaltılarda aynı kişiler var. Tabii onlar olsun onlarda arkadaşlarımız lakin neden diğerleri bu aktivitelere davet dahi edilmiyor. Radyoculuğa öyle emekleri geçen kardeşlerimiz var ki, onlarca km yol yürüyerek yayınlara geliyor. Belki de ceplerinde paraları yoktur...Bu durumda olan bir çok arkadaşımız var. Biraz daha samimi ve biraz daha vefalı olalım lütfen...

Sizce de haklı değil mi ?

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner34

banner25