Kasım Alper Özdemir'le Düşler Sokağı İstanbul'un Sesi'nde

Çıkarmış olduğu şiir albümleri ve yapmış olduğu programlar ile adından sıkça söz ettiren, şiiri ve sanatı genç nesle sevdiren sunucu ve şair Kasım Alper ÖZDEMİR uzun zamandır ara verdiği radyo programına Cuma akşamları 23:00 ile 02:00 saatleri arası 91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu'nda yeniden başlıyor.

Kasım Alper Özdemir'le Düşler Sokağı İstanbul'un Sesi'nde

Dile kolay çocukluk yıllarında başlayan radyo ve şiir sevdası.. Sonrası peşpeşe gelen şiirler ve yazılan eserler, radyo programları, yurtiçi ve yurtdışı çok özel sunum teklifleri ve bu sunumları başarıyla icra edebilme başarısı. Sonrası ulusal kanalların neredeyse tümünde çok özel kültürel programlarda konuk olarak yer alıp,  şiiri ve sanatı izleyicilere sevdirebilmek. 

Kasım Alper Özdemir sıradışı bir yaşam tarzına sahip, doğruyu bildiğini yer ve zaman gözetmeksizin her platformda cesurca haykıran bir isim. Zaten bu özelliğinden ve dik duruşundan olsa gerek kendi memleketi Amasya'da Geçmiş dönem Belediye Başkanı tarafından yasaklı bir şair konumuna düştü. Amasya adını her platformda mikrofondan haykıran Özdemir, o çok sevdiği memleketi, Aşkın ve Sevda'nın Şehri dediği Amasyası'ndan ayrı kaldı.

Kasım Alper ÖZDEMİR Aşkın ve sevdanın sesi olarak  bu sesi mikrofon aracılığıyla yeniden memleketinin semalarında yankılandıracak. Her Cuma akşamı saatler 23:00 ile 02:00 arası Türkiye'nin İstanbul'dan yükselen sesi 91.8 İstanbul'un Sesi'nde aşk'ı, sevdayı ve belki de ayrı kaldığı Amasya'nın adına yakışan Ferhat ile Şirin sevdasını Kasım Alper ÖZDEMİR ile Düşler Sokağı'na taşıyacak.

Hayırlı olmasını diliyoruz.

91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu İletişim Adresleri

Telefon :   (0212) 487 61 53

İnstagram : İstanbulunsesitr

İnternet adresi

www.istanbulunsesi.com.tr

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 22:01

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner25