Deli Dolu bir program...

Deneyimli radyo programcısı Murat Altunhan ''Deli Murat Show'' ile 91.8 İstanbul'un Sesi radyosunda hafta içi her sabah 07:00-10:00 arası dinleyenleri ile buluşuyor.

Deli Dolu bir program...

Radyoların show programları arasında üst sıralarda yer alan ''Deli Murat Show'' 91.8 İstanbul'un Sesi radyosunda her sabah trafik saatinde dinleyenlerine keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

Deli Murat Show ile dinleyenler kendilerini bir anda programın içerisinde buluyor. Gerek sesli gerekse yazılı mesajlar ile bir kahkaha tufanı ayarında geçen programın yayın saatlerinin uzatılmasını isteyen mesajlar ise çoğunlukta...

Arabesk,fantazi,Türk halk,Türk Sanat ve Türk pop müziği alanında yayınlarıyla göz dolduran İstanbul'un  sesi radyosu deneyimli programcılarıyla da Marmara bölgesinin en çok tercih edilen radyosu olma özelliğini elinde bulunduruyor.

Özel gün ve zamanlarda özel güne ve zamana uygun seçkin konu ve konuklarıyla da İstanbul'un sesi farkını koruyor. Sosyal içerikli programlar ( Mahkumların sesi, Engellilerin sesi) radyonun yine farklı kitlelerede seslenmesinin ayrı bir önem kazanmasının artıları oluyor.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER