Boğazda Bir Amasyalı Düğün

Vakıflar eski Genel Müdürü, İstanbul Vakıflar Bölge Müdürü ve Baş Müfettiş Ümit Çoban ın oğlunun nikah şahidi İBB eski Belediye Başkanı Bedrettin Dalan ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç oldu.

Boğazda Bir Amasyalı Düğün

Ümit ve Sevgi Çoban'ın oğlu Ömer Çoban ile Melce Kurtoğlu muhteşem bir düğün merasimi ile dünya evine girdiler.  Marmara'nın en güzide mekanlarından biri olan Üsküdar Kuzguncuk  Bosphorus  Yalı Kır Düğün Salonu'nda gerçekleşen düğün merasimine bir çok ünlü isim katıldı.

Genç çiftin nikah şahitliğini İBB eski Belediye Başkanlarından Bedrettin Dalan, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç yaptılar. Kıyılan nikahın ardından genç çift boğaz manzaralı pistte  dans etti. Düğün töreninde misafirlere ikramlar yapıldı.Törene başta Fenerbahçe Kulübü olmak üzere Amasya Belediyesi, Brüni Üniversitesi, Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü ve birçok kurum ve kuruluştan kutlama çelenkleri göze çarptı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Ümit Çoban  tüm misafirleri tek tek ziyaret ettiler. Deniz ve boğaz manzaralı alanda misafirler klasik müzik eşliğinde güzel anlar yaşadılar.

Düğün merasimi 23 Temmuz Cuma akşamı Amasya'da bir kez daha yapılacak.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un mütevazi tavırları gözlerden kaçmadı.

Düğün merasimi boyunca sahneden canlı canlı klasik müzik eksik olmadı.

Amasyalı Şair ve yazar Kasım Alper ÖZDEMİR Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile ayaküstü sohbet etti.

Bu muhteşem düğün merasimine İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir ve Amasya'nın Sesi Editörü Müslüm Söyler'de katıldı.

Amasya'nın efsane Belediye Başkanlarından merhum Ahmet Çekin'in de yeğeni olan Ümit Çoban ve ailesini tebrik ediyor. Genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz..

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2021, 01:53

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
YORUMLAR
ADNAN YANIK
ADNAN YANIK - 7 ay Önce

Yeni evli çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Mustafa KILIÇ
Mustafa KILIÇ - 7 ay Önce

Sayın Genel Müdürüm, şanına yakışır, mütevazı ama saygın bir nikâh merasimine tanık olduk. Genç çiftleri tebrik ediyor bir ömür boyu Mutluluklarının devamını diliyorum. Anne ve babalara göz aydınlığı diliyorum.

Op.Dr.Orhan Soyalp
Op.Dr.Orhan Soyalp - 7 ay Önce

Melce_Ömer çiftine ömür boyu mutluluklar dilerim.Çekin ailesini bu. Mütüvveti yaşadıkları için kutlarım.

ÜMİT ÇOBAN
ÜMİT ÇOBAN - 7 ay Önce

TÜM KATILIMCILARA, BİZİM MUTLULUĞUMUZA ORTAK OLAN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

ÜMİT ÇOBAN
ÜMİT ÇOBAN - 7 ay Önce

Genç çiftin nikah şahitliğini İBB eski Belediye Başkanlarından Bedrettin Dalan, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile birlikte saygıdeğer Bakanlarımız Ali Doğan, Cavit Kavak ve eşleri Prof Dr. Neşe Zehra Kavak yaptılar. Tüm katılımcılara sonsuz teşekkürler.

Fethi Ahmed KOÇ
Fethi Ahmed KOÇ - 6 ay Önce

Ülkemizin yetiştirdiği çok kıymetli büyüğümüz Ümit beyi, eşleri saygıdeğer hanımefendi kardeşimizi ve kıymetli evlatlarını gönülden tebrik ediyoruz. Güzel bir törenle dünyaevine giren kıymetli evlatları gençlerimize Rabbimizden iki cihan saadeti diliyoruz. Uzun ömürler, Sağlık - huzur ve Mutluluk dileklerimizle…

SIRADAKİ HABER