Orhan Türkoğlu Çok Yakında Digital Platformda

Korona Covid 19 Virüs nedeniyle evlerine kapanan insanlarımız sosyal medya ağlarında kişisel paylaşımlarına devam ediyor. Bu açıdan sanat adına kendini geliştirmek ve topluma lanse etmek konusunda bugünleri çok iyi değerlendiren isimlerden biri de Orhan Türkoğlu....

Amasya Taşova bölgesinden güzel günlerin aranan ismi olan ve yörede Piyanist Orhan olarak bilinen Orhan Türkoğlu, kısa süre önce çıkarmış olduğu Neriman isimli şarkısıyla yakında İtunes, Deezer gibi digital platformlardaki yerini alacak.  Sanatın ve sanatçının toplumda daha geniş alanlarda yer bulabilmesi sosyal medya hesapları ve yotube kanallarındaki takipçileri ile doğru orantılı olarak artış göstermektedir.

Kendi evinde stüdyo ortamı ile bestelerini seslendiren Türkoğlu, Youtube kanalında anlık ve özel çalışmalarını da paylaşıyor. Evde kaldığımız bu günlerde sanatı evinize taze taze ulaştıran sanatçılarımıza destek olursak daha verimli olacaklarını hatırlatmak istiyoruz ve kendisine başarılar temennisiyle youtube kanalını sizlerle buluşturuyoruz.
//youtube.com/piyanistorhan05
instagram/piyanistorhan
İzlemek ve destek için youtube kanalına ve İnstagram adresinden takip edebilirsiniz..

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2020, 23:43

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner31

banner28

banner30