İstanbul Seçimleri

31 Mart Seçimleri YSK'nın gerekçeli kararı ile iptal edildi..
Ülkemiz demokrasisi açısından gerçekten zor bir süreç geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz. Bu hengamede ne yazık ki bilgisi olanda olmayanda konuşmaya devam ediyor. Sosyal medya kirliliği bu konuşmaları birbirine öyle karıştırdı ki doğruyu yanlıştan ayırmak mümkün görünmez hale geldi. Toplum farklı kutuplara çekilmeye başlandı. Tabi bu karmaşayı en iyi değerlendirecek olanlar yine dış güçler olacaktır. 
İstanbul hem coğrafi, hem tarihi, hem de turizm açısından çok büyük öneme sahip. Bu önemi bilen Türk düşmanları elbette bu önem arzeden durumları toplumun farklı kesimlerini kullanarak sabote edecektir. İşte bu farklı kesimleri birarada tutma görevi siyasilere düşecektir. Akıllı ve vatanını seven siyasetçi zaten bunu yapacaktır. Aksini yapmaya kalkmak sadece menfaatperestlerin işidir.
Şimdi insanın aklına birçok soru gelir, bu sorulara da kendi aklınca olmasa da başkalarının akıllarınca yorumlar ortaya atılır. İşte meselenin çat kapı bize ulaşan yönüde bu. Bu yönün doğruluğu ile eğriliğini açıklamaya yada tartışmaya gerek yok. Tek bir resim bunu çözer..
Tüm liderleri elele görmek...
İşte o vakit, millet olarak toplumun tek devlet,tek millet ve tek bayrak altında birleştirilmesi yolunda çok önemli yol kat etmiş oluruz.
Toplum siyasetçiden hizmet bekler..
Toplum siyasetçiden iyi bir gelecek inşaası bekler..
Toplum siyasetçiden çocuklarına aydınlık gelecek bekler..
Toplum siyasetçisinden geçmiş ile gelecek arasında çok sağlam bir köprü olma vazifesi bekler..
Emin olun ki toplum;
İstanbul için siyasetçi değil, hizmet bekler...
Ne bir Ali'den İmam, ne bir imamdan Ali bekleme şansı yok..
Ali'yi imam yaparsanız, toplum hizmete giden yolda her şekilde cemaate uyacaktır.

YORUM EKLE

banner26

banner28