Hasan Ali Cesur'dan Kurban Bayramı Mesajı

Megasan Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı iş ve ve gönül adamı Hasan Ali Cesur yaklaşan Kurban Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı...

Hasan Ali Cesur'dan Kurban Bayramı Mesajı

Cesur mesajında;

Bir Kurban Bayramına daha kavuşuyor olmanın manevi hazzı ve mutluluğu içerisindeyiz ;

"Bayramlar birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerdir. Bayramlarımız, aynı zamanda kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Kurban Bayramı'nda fakirler gözetilir, ihtiyaçları giderilir. Bu anlamda kestiğimiz kurbanlar bizi Allah'a daha yakın kılmaya vesile olurlar. Kardeşliğimizi, tekbirlerle yeniden ihya ettiğimiz bayram günlerinde, komşuluk ve akrabalık ilişkilerimiz daha da pekişir.

Bu vatan, bu bayrak için kurban verdiğimiz şehit ve gazilerimiz müşterek kaderimize bütün bir millet olarak sahip çıktığımızın en güzel kanıtıdır.

Dünyayı kasıp kavuran Covıd-19 salgını dolayısıyla bayramda kalabalık bayramlaşma törenleri yapmayalım. Kendimizin, sevdiklerimizin ve tüm insanların sağlığı için pandemi ile ilgili tedbirlere dikkat ederek bayram sevincini doya doya yaşamanın gayreti içerisinde olalım. Amasyalı hemşerilerimden ricam maskesiz asla dolaşmasınlar. Salgınların olmadığı, bayram sevinci ve coşkusunun en üst düzeyde yaşandığı bayramlara kavuşmak dileğiyle İslam Alemi'nin mübarek Kurban Bayramını kutlar,  esenlikler dilerim.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner28