15 Temmuz Ne İdi....

5 yıl geçti... Bir ülke hiç bu kadar büyük ve haince bir darbe girişimi yaşamamıştı...15 Temmuz belki de bizi biz yapan değerleri hatırlatma tokatıydı...

15 Temmuz Ne İdi....

15 Temmuz nedir, ne değildir belkide uzun yıllar tartışılacak bir ihanet çukuru olarak devam edecek. Bu çukurun kimler tarafından kazıldığı, kimler tarafından kazılmasına müsaade edildiği ve kimler tarafından başarıya ulaşması engellendi. Tüm bu soruların cevabı elbet bir gün tüm çıplalığıyla tarih sayfalarındaki yerini alacaktır.

Şimdilerde herkes konuşur, herkes bir tarafa çeker ve herkes kendince haklılık safında kendini bulacaktır. Zaman her şeyin ilacı olduğu gibi 15 Temmuz darbe girişiminin de bir doğruluk reçetesi yazılacaktır. 

Bu hainliğin çukuruna milleti gömmek isteyen zihniyeti kendi canını feda ederek engelleyen kahraman asker Ömer Halisdemir 15 Temmuz darbesinin seyrini değiştirmiş ve adını şanlı tarihimize altın harflerle yazmıştır.

15 Temmuz hainliğini kenarlarda bekleyip nabza göre şerbet içmeyi arzulayanlarda vardı, tüm geleceğini kenara bırakıp ülkem ve mileltim diyerek kendini tankların önüne atanlarda vardı.

Başta Cumurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve ona koşulsuz desteklerini en baştan beri sunmuş olan Devlet Bahçeli gecenin aydınlık sabaha kavuşmasında en etkili isimlerdi.

Kimizi kontrollü dedi, kimisi beklenen darbe dedi kimi si de bir şey diyemedi..

Lakin en önemli sözü her şeyini feda edip sokaklarda elinde bayrağıyla tank ve tüfeğe karşı koyan yüce Türk Milleti söyledi...

Bu Vatan Bizim ve asla böldürtmeyiz...

Evet 15 Temmuz kim ne derse desin, kimler bu senaryoyu yazdıysa yazsın asla bir önemi yok...

Bizim için önemli olan bir millet var ki, o millet Türk Milletidir..

Asla son can verilmeden bu topraklar işgal edilemez...

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER