Evlere Şenlik Konserler

Hiç şüphesiz en olumsuz anları en verimli hale getirmek uzmanlık gerektiren hasletlerdendir. Yada günü projelendirmek gibi hızlı akımların etkileridir. 
İşte insanoğlu modern hapishane günlerini yaşadığımız bu günleri en verimli hale getiren buluş ve projeler peşinde kafa yormaya devam ediyor. Düşünsenize en sevdiğiniz sanatçı sanki size özel konseri evinize getirmiş özel olarak size sunuyor. Bazen öyle anlar geliyor ki, sizinle muhabbete dahi giriyor. Peki ya normal zamanda bunlar mümkün oluyor mu ? Tabii ki olabilir ama çok zor, hatta bazen imkansız gibi.
Bu özel projenin en güzel yanlarından biri türkiye'nin İmparator lakaplı THM sanatçısı İbrahim Tatlıses oldu. Evlere öyle bir konuk oldu ki, o eski günleri bir sinema perdesi misali gözlerimizin önüne serdi.
Bunun yanında hergün izlemeye doyamadığımız Türk Halk Müziği ezgileri ile Sevcan Orhan halk müziğini 7'den 70'e herkese sevdirdi.
Evlerden yayın yapan bir diğer sanatçı milyonların ezberlediği o TÜRKİYEM eserinin mimarı Mustafa YILDIZDOĞAN oldu. Hem eserleri hem sohbeti ile evlere büyüleyici bir atmosfer kattı.
Yalnız Kurt ile başlayıp, Ay Yıldız Kolye, Adam Gibi, Vay Delikanlı Gönlüm ve Neyleyim eserleriyle bu yalnızlığını kalabalıklaştıran Ahmet Şafak şarkılarının yanı sıra edebi tarz konuşmalarıyla ilgi odağı olanlardan.
Tabi bu hengamede, köşe yazarları da boş durmadı...
Kimileri fırsat bu fırsat diyerek birilerini yerden yere vurdu, kimileri yerden havaya fırlattı. 
Anlıyacağınız ''EvdekalTürkiye'' evlere şenlik anlar yaşamamıza vesile oldu.
İnşaAllah bu güzellikleri gören negatif durumlarda pozitife döner ve güzel memleketimizle birlikte tüm insanlık bu salgın belasından kurtulur.
Selametle efendim...

YORUM EKLE

banner29

banner25