TESYEV Bursiyerleri Biraraya Geldi

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) bursiyerleri her yıl olduğu gibi bu yıl da 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü İstanbul The Green Park Pendik Hotel&Convention Center’da 14’üncü kez bir araya geldi.

TESYEV Bursiyerleri Biraraya Geldi

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) bursiyerleri her yıl olduğu gibi bu yıl da 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü İstanbul The Green Park Pendik Hotel&Convention Center’da 14’üncü kez bir araya geldi. Toplantıya 63 ilden ve 78 üniversiteden bursiyer katıldı. 500 bursiyerin 360’ı o günkü toplantıya geldi. Gelemeyen öğrenciler çeşitli nedenlerle bu sene katılamadılar. Gün içinde yapılan toplantılarda çeşitli sorunlar üzerinde duruldu. Bursiyerlerin samimi sorularına Yavuz Kocaömer  cevaplar verdi.

Toplantıya ayrıca TESYEV Yönetim Kurulu Başkanvekilleri Hayati Babaoğlu ve Burak Sarıca, Mütevelli Üye Meral Canlı, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Genel Sekreteri İbrahim Gümüşdal, Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, Asbaşkan Efkan Korkmaz, Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan, Kansersiz Yaşam Derneği Başkanı Dida Kaymaz, Asbaşkan Ahmet Koraltürk katıldı. Toplantının moderatörlüğünü yapan TESYEV Yönetim Kurulu Üyesi Evren Doğru ile Genel Müdür Berrin Altınöz de kendilerine yöneltilen soruları cevaplandırdılar. 

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner34

banner25