Oneblock Ümraniye'ye SÖYLER'den Teşekkür

91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu Programcısı Müslüm Söyler, Ekonomik zorlukların yaşandığı bir dönemde sosyal sorumluluk bilincinden taviz vermeyen MEGASAN Elektroniğin engellilere yönelik Başka Açıdan programı için verdiği desteğin çok şey ifade ettiğini belirtti.

Oneblock Ümraniye'ye SÖYLER'den Teşekkür

Başka Açıdan program yapım ve sunucusu SÖYLER, şu anki ekonomik durumun birçok ticari firmayı iflasa sürüklemesine rağmen, 25 yılın vermiş olduğu tecrübe ve güven MEGASAN Elektroniğin çizgisini değiştirmedi...Bu çizgide Türk ekonomisine katkısı aynı hızla devam eden firmanın yöneticisi sayın Ahmet Tevfik CESUR, bizleri ofisinde kabul edip, programımıza destek olacağını belirterek bizlere farkındalığın devamı için katkıda bulundular. Böylesi bir ortamda, böylesi bir davranışla ticari prestijine sosyal sorumluluk adına da artılar eklemiş oldular. Ben şahsım adına 15 yılı aşkın zamandır bu mikrofonda dilsizlere dil, sağırlara kulak, körlere göz, ayağı olmayana ayak, kolu olmayana kol olmaya gayret gösterdim. Elbette eksikliklerimiz var, doğru bildiğimiz yanlışlarımızda olmuş yada olabilir, tek gayemiz toplumsal birlikteliğin içerisinde farkındalığın sesi olabilmek. Bunu gerçekleştirirken bizlere destek olan radyo yönetimi ve sahiplerini asla yabana atmamalıyız. Bu konuda birçok insan böylesi durumları kullanarak haksız kazanç yoluna gidiyor. Hatta bu durumlar toplumumuza öyle bir yansımış ki, çok kazandığımızı zannedip  bizden destek isteyen engelli kardeşlerimiz var. İnanın onlara ne cevap vereceğimizi bazen şaşırıyorum. Lakin elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum. Şunu açıklıkla belirtmek istiyorum ki, 15 yılı aşkın zaman zarfında bu program adı altında asla ücret almadım. Engellilere yönelik başladığım her program sadece gönül frekansıyla topluma ses oluyor. Amacım programa destek olmak isteyen iş adamlarının verecekleri destek ile programın daha kaliteli, daha fazla kitleye iletilmesi ve programa gelemeyecek durumda olan engelli kardeşlerimizi stüdyo ortamına getirbilme çabasıdır. Şahsım, camiam ve radyo yönetimim adına yapmış olduğum sosyal etkinlik ve projelerde desteğini esirgemeyen MEGASAN Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan Ali CESUR bey ve Oneblock Ümraniye Presijli Ofis ve Ticari Alan Konsepti Genel Müdürü Ahmet T. CESUR beye teşekkürü bir borç bilirim, diye konuştu.

Yıllarca bu tür konu ve projelere destek veren şirket yöneticisi Ahmet T. CESUR ise, bizler Megasan ve Oneblock Ümraniye Ailesi olarak değerli Müslüm abimize her konuda destek oluyor ve olmaya devam edeceğiz. Yapmış oldukları ortada, bu yapmış oldukları da yapacaklarının habercisi. Her insan doğar, yaşar ve ölür. Geriye sadece hoş bir sada ile yapılan hizmetler kalır. Bizler firma olarak sadece engelli camiası değil, birçok alanda, eğitim ve hizmet vakıfları alanlarındaki kuurmlara, geleceğe yön verecek gençlerimize burs desteği sağlamaya azami gayret gösteriyoruz. Bakınız Ampute Futbol Milli Takımı ülkemize hem Avrupa birinciliği, hem dünya ikinciliği kazandırarak bayrağımızı göklerde dalgalandırdı. Böyle bir başarıya az da olsa katkımız olduysa ne mutlu bizlere. Müslüm abimize de baktığınızda, tek bir iş ile ilgileniyormuş gibi görebilirsiniz, aslında o; yazıları, haberciliği, radyo programcılığı, aile babalığı, sivil toplum kuruluşlarındaki çalışmaları, memuriyet hayatındaki  başarısı, ardından emeklilik sonrası yeniden çalışma hayatı bu bakış açımızda abartma olmadığının kanıtıdır. Kendisine yapmış olduğu başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür eder,  bundan sonraki hayatında da aynı başarılara daha büyük başarılar katarak devam etmesini Allah'tan temenni ediyorum, diye konuştu...

Evet 25 yıllık MEGASAN Elektronik ve onun eseri Ümraniye'den yükselen Prestijli Ofis ve Ticari Alan Konsepti Merkezi Oneblock Ümraniye sizleri ofis ve çalışma hayatınızda bir basamak daha kalite ve güven katmaya davet ediyor.

Geniş bilgi için //www.oneblock.com.tr/  adresini ziyaret edebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019, 16:52

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner34

banner25