Oneblock İnşaat'dan Engelliler Programına Sponsorluk Desteği

Bir Megasan Projesi olan Oneblock Ümraniye Prestijli Ofis ve Ticari Alan Konsepti 91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu'nda devam eden Müslüm Söyler'le Başka Açıdan programına sponsorluk desteği veriyor.

Oneblock İnşaat'dan Engelliler Programına Sponsorluk Desteği

Bir Megasan Projesi olan  Oneblock Ümraniye Prestijli Ofis ve Ticari Alan Konsepti 91.8 İstanbul'un Sesi Radyosu'nda devam eden Müslüm Söyler'le Başka Açıdan programına sponsorluk desteği veriyor.

ONEBLOCK Tepeüstü IKEA, Buyaka ve Meydan AVM'lerin bulunduğu adada yer alan son arsa üzerinde konumlanmış 13 katlı 81 ünite ve 1500 m2 ticari alana sahip Megasan ile hayata geçen bir ofis projesidir.

OneBlock projesinin sağladığı eşsiz avantajlardan ister kiralayarak ister satın alarak faydalanabilirsiniz.

Üstelik %0 faiz ile 12 aya kadar vadelendirme seçenekleriyle...

Temelleri 1993 yılında atılan Megasan Grup, elektronik sektöründe beyaz eşya, otomotiv, aydınlatma, askeri, medikal, sayaç, kesintisiz güç kaynakları, yenilenebilir enerji ve otomasyon gibi sektörlerin önde gelen ve güvenilir elektronik komponent tedarikçisi konumundadır.

Kendi alanında Dünya çapında bilinirliğe ulaşmış 20’den fazla markanın Türkiye ve Orta Doğu temsilciliğini yürütmekte olan Megasan, uzman teknik ve mühendis ekibiyle elektronik sektörüne elektronik komponent tedariğinin yanında PCB ve PCB dizgi çözümleri sunmaktadır. Elektronik sektöründeki 25 yıllık tecrübesini; yakın geçmişte hayata geçirdiği robotik yazılım geliştirme, robotik altyapı görüntüleme sistemleri, silisyum bazlı kompozit yapı yalıtım kimyasalları ve son olarak gayrimenkul sektöründeki yeni yatırımlarıyla birleştirerek Türkiye ekonomisine yüksek katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Megasan, proje geliştirme ve gayrimenkul sektörüne teknolojik ve yenilikçi bakış açısı getirerek yaşanılabilir alanlar üretme konusunda güven ve farkındalık oluşturmayı hedeflemektedir.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner34

banner25