Müslüm Söyler'in Takımına Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim'den Destek

Amasya Taşovalı Müslüm Söyler'in Başkan Yardımcılığı görevinde bulunduğu Şişli Yeditepe Engelliler Spor Kulübü Süper Lig Ampute Futbol Takımına Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim'den destek geldi.

Müslüm Söyler'in Takımına Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim'den Destek

Ampute Süper Ligin köklü ve efsane takımlarından Şişli Yeditepe Engelliler Spor Kulübü'ne Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim'den destek eli... Amasya'nın Sesi Haber sitesi editörü Müslüm Söyler'in 2011 yılından beri Başkan Yardımcılığı görevini sürdürdüğü Şişli Yeditepe Engelliler Spor Kulübü Ampute takımlarına futbolcu yetiştirmekle de adından sıkça bahsediliyor.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Şişli Yeditepe Engelliler Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Müslüm Söyler, takımımız en zor zamanlarda dahi ayakta kalmasını bilmiştir. Çünkü takımın en büyük şansı ve artısı Ercan Altın gibi Ampute futbola yüreğiyle birlikte zamanı ve maddi imkanlarını da katmış bir başkana sahip. Zaten soyadı gibi Altın kalpli bir başkan. Yeditepe için kendisini 7/24 arayabilirsiniz. Takımın en zor anlarında o kalbim imdadına kim yetişiyor biz dahi çözemedik. İşte ligler başlamaya ramak kala çok zor günler geçiren kulübümüze yine büyük uğraş ve çabalar sonucu bir nefes aldırıyor. Bu nefesi bizlere bağışlayan yine farklı bir spor dalına destek olan Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim Bey, kendilerine hem kulübümüz, hem de şahsım ve engelli oyuncularımızın aileleri adına teşekkür ediyorum. Toplumsal birliktelik ve toplumsal duyarlılık adına kıymetli ağamıza bir kez daha teşekkür ediyorum.  

Bu konuda Şişli Yeditepe Engelliler Spor Kulübü Başkanı Ercan ALTIN, bu kulüp benim ikinci ailem, bu oyuncularımda benim manevi evlatlarım. Onlar ve takım için gözüme uyku girmediği anlar oldu. Bazen çaresizlik bizleri bunalttı, bazen gerginleştik ama sabreden oyuncularım, takımını terketmeyen oyuncularım ve yöneticilerimle yarışımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu yarışa performans katan değerli ağamız Seyfettin Selim beye yönetimim ve oyuncularım adına çok teşekkür ediyorum. Bizlere verdiği maddi manevi destek onunda maddi manevi sıkıntılarına merhem olur inşallah diye konuştu.

Bir diğer Şişli Yeditepe Engelliler Spor Kulübü Yönetcisi Arnavutköy Belediyesi Müdürlerinden Ahmet Turhan ÇALIŞKAN ise kulübe her ne kadar uzak görünsem de kalbimde her zaman Yeditepe'nin ayrı bir yeri vardır. Kırkpınar Ağamız Seyfettin Selim beye kulübümüzün sıkıntılarını anlatınca Allah razı olsun bize desteğini vereceğini söyledi.

 

Kulübün emektarları saymakla bitmez elbet, kulübün yöneticisi olmasına rağmen sahada top toplamaya kadar her alanda hizmetiyle göz dolduran bir isim Şişli Belediyesi Meclis Üyelerinden Arif Ergüneş, o artık oyuncuların ağabeyi,babası amcası konumunda. Kalecilikten yöneticiliğe terfi eden Kamil Temel zaten ailesine ayırdığı vakti kulübüyle geçiren bir Yeditepe sevdalısı.

İşte böyle bir kulüp  Şişli Yeditepe Engelliler...Böylesi bir kulübe desteğini esirgemeyen Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Yeditepe'nin başarılarıyla,sevinç ve heyecanlarıyla belkide hayatında olmadığı kadar büyük bir mutluluk yaşayacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 08:53

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner34

banner28