Ünlü İş Makinaları Dergisi Haber Kaynağı Olarak Amasya'nın Sesi'ni Gösterdi

İnşaat Sektörünün önde gelen iş makinaları dergisi Kovid19 salgınını konu aldığı sağlık sayfasında Amasya'nın Sesi İnternet Haber sitemizi kaynak göstererek haberin aynını yayınladı.

Ünlü İş Makinaları Dergisi Haber Kaynağı Olarak Amasya'nın Sesi'ni Gösterdi

Kalite nerede olursa olun sizi her daim bulur kıymetli okurlar. Malum dünyayı kasıp kavuran Korona (Kovid19) virüs salgını ülkemizi de derinden etkiledi. İlk anlardan zamanımıza kadar hastalığın yayılmasını nasıl durdururuz çalışmaları yazılı ve görsel medyada  tedaviden daha fazla yer tuttu. Bunun sebebi bugünlerde daha fazla idrak edilmeye başlandı. 

Yayılmanın önlenmesi için Dünya Sağlık Örgütü'nden tutun da tıp dünyası ve en küçük araştırma şirketleri birlikte hareket etmeye başlamıştı. O günlerde bizlerda Amasya'nın Sesi ekibi olarak araştırmalar içerisindeydik. Bizlerde bu konuda daha önceleri adını duyup araştırdığımız Amasyalı Sabuncuzade Şerafeddin Efendi'nin salgını önleme talimatları sitemizde yayınlandı. Bu konuda Amasyalı Araştırmacı yazar Hüseyin Menç'in de katkısı büyüktü. 

O günlerde yayınladığımız haber on binlerce kişi tarafından okundu ve takdirle karşılandı. Birçok haber sitesi haberimizi kaynaksız yayınlasa da, Ankara'dan gelen bir telefon ''Amasya'nın Sesi'' imtiyaz sahibi ile mi görüşüyorum, diyerek konuya girdi ve haberimizi inşaat sektörünün önde gelen dergisi İş Makinaları Mühendisleri Birliği'nin yayınladığı  İş Makinaları Dergisi'nde haberinizi yayınlayabilirmiyiz, dediler.

Bizler Amasya adına Amasyamızın hangi platformda olursa olsun tanıtımına katkıyı şiar edinmiş bir haber sitesi olarak tabii ki diyerek haberimizi yayınlamalarının hiçbir sakıncası olmadığı aksine onur duyarız diyerek teşekkür ettik.

İşte 15 yıllık Amasya'nın Sesi Habe rSitesi'nin genel ve özünd eolan Misyonu buydu....

İşte derginin internetteki linki

Covid 19 Salgını ve Sabuncuzade Şerafeddin Efendi

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 17:17

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner26

banner34

banner25