Beş Meslek Yüksekokulu Arasında Çift Anadal Program Anlaşması Yapıldı

Üniversitemiz Senatosunun 05/09/2014 tarih ve 2014/89 sayılı kararıyla kabul edilmiş olan Çift Anadal Programı Yönergesine uygun olarak, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü ile aşağıda programlar arasında iki taraflı olarak ve Çift Anadal Protokolü imzalandı.

Beş Meslek Yüksekokulu Arasında Çift Anadal Program Anlaşması Yapıldı

Tasarım Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı Programı ile Reklamcılık Programı, Tasarım Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı Programı ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı, Merzifon Meslek Yüksekokulu Basım ve Yayım Teknolojileri Programı ile Reklamcılık Programı, Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksekokulu Raylı Sistemler İşletmeciliği Programı ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı, Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksekokulu Posta Hizmetleri Programı ile Pazarlama Programı, Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Optisyenlik Programı ile Pazarlama Programı ve Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Optisyenlik Programı ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programları ile protokol imzalandı.

İmza töreninin ardından, Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Aytuğ Mermer Üzümlü Çift Anadal Programının hem öğrencilerin kişisel gelişimine hem de çift diploma ile mezun olan gençlerin mesleki başarılarına büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Müslüm Söyler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER